Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy éli meg az 1 éve...

Ki hogy éli meg az 1 éve tartó bezártságot?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 11:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Nincs bezartsag. Barmikor mehetsz tóhoz, erdőbe, parkba, kirsndulni, turazni, sétálni, hegyet maszni,arboretumba,kutyával sétálni, bogracsozni, nyarsalni stb..
2021. márc. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia :)

Vegyes érzelmekkel. 4 hónappal ezelőtt megszületett a kisfiam, ugye előtte terhes voltam. Jó érzés volt, hogy sokat tudtam itthon pihenni, nagyon nem is vágytam el semerre sem. Most a pici miatt amúgy sem tudnék túl sok helyre menni, úgyhogy elfogadom, hogy ez van. A 4 éves lányom is itthon van most velünk, nincs neki ovi. Miatta az egyik szemem sír, a másik nevet. Örülök, hogy több időt tudunk együtt tölteni, és ráadásul minőségi időt. Sokat segít az öccse körüli dolgokban, ami miatt ők is kicsit jobban összekovácsolódnak. Viszont szomorú is vagyok,mert itt a jó idő, imád társaságba lenni és kellenek neki az impulzusok. Nagyon bízom benne, hogy az ígéretekhez hűen kinyitnak majd nemsokára újra az ovik.

2021. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Egész jól
2021. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
96%
Személy szerint egyáltalán nincs rám hatással. Találtam nyáron munkát, majd októbertől szintén dolgozom mint tanügyigazgatási referens. Az, hogy 8 után nem lehet kimenni kicsit zavaró, mivel rengeteg élménytől foszt meg, viszont egyáltalán nem nyomaszt.A barátaimmal online tartom a kapcsolatot, illetve néha nálam alszanak. Annyi "előnye" van ennek az egésznek, hogy utolértem magam otthon.
2021. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk minden megy a megszokott rendben, nem érzem magam bezárva.

El lehet menni erdőbe kirándulni, lehet sportolni szabadtéren, rokonokat is úgyan úgy látogatom, max nincs puszi.


Persze a bulizós kamaszoknak xar, mert nincs hol berúgni, de ez van.

2021. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Én konkrétan már pszichiátriai eset vagyok...

Megint nem mehetek dolgozni,ráadásul még egy ovissal és iskolással is "össze vagyok zárva"

És kb erről szólt az elmúlt egy év.gyes után mehettem volna dolgozni,persze a vendéglátásnak annyi...

Oktassam a gyereket,meg még vágjak is jópofát hozzá,holott tudom,hogy a gyerekem már utál...és meg is értem.lassan már az ovis is szívesebben lenne bárkivel,mint velem

2021. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem érzem magam bezárva.

Amik most nincsenek, azok azelőtt sem nagyon voltak az életünkben, tehát beleőrülni nem fogok.

Amit szerettem, az a közeli uszoda volt, de arról a járványtól függetlenül is le kellett volna mondanom, mert baromi drága lett.

Viszont ha jön a jó idő, megyünk tavakhoz, megyünk a Körösre, Tiszára, Dunára, Balatonnál van nyaralónk, így a vízközelség is meglesz. Vannak közeli barátaink (3 pár) velük fantasztikus kültéri programokat tervezünk. Alig várom már!

2021. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok bezárva. Eddig is ritka volt, hogy nyolc után csavarogtunk volna, most nyilván ez némi korlátozást jelent, illetve leginkább a maszkviselés zavar.


Szeretek otthon lenni, így nagy változást nem hoztak az életembe a korlátozások.

2021. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

Tekintettel arra,hogy nem 8 után terjed a vírus és írtam magamnak magánvállalkozóként igazolást, hogy a zöldfülű yard hagyjon békén, akárhová kedvem támad menni, illetve van versenyigazolásom (írattam) és tudok menni edzeni, ezért hanem olyan vészes.

Nyilván nem a nerlovagok fogják majd nekem megmondani, hogy hogyan éljek.

2021. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezért nem olyan vészes*
2021. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!