Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaza van az anyámnak hogy...

Igaza van az anyámnak hogy elkezd kritizálni, amikor számára nem tetsző időben megyek el kirándulni pár órára?

Figyelt kérdés
Amikor hideg van, vagy viharos szél, vagy nyáron nagyon meleg, esetleg télen ha havazik, nyáron ha esély van nagyobb viharokra, ezekben az esetekben mindig kritizál ha én aznap kirándulni megyek. Nem erdőbe, városba és tömegközlekedéssel. Ilyeneket mond hogy nem vagyok normális hogy ilyenkor elmegyek meg mi lesz ha nem tudok hazajönni, megfázok, rosszul leszek, ilyen dolgok. Igaza van ezekben? Vagy nekem van igazam, hogy már miért is ne mehetnék kicsit kedvezőtlenebb időben el kirándulni? Nagyon rombolja ez az önbizalmamat valahogy. A másik meg hogy nekem a rossz idő nem ott kezdődik ahol az anyámnak. Jóval többet elviselek.
2022. jan. 30. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neded. Èn nyáron esőben imádok biciglizni, rám is szoktak furán nèzni.
2022. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Egy okos túrázó odafigyel arra, hogy ne sodorja veszélybe magát. Szerintem csak hülyegyerekek mennek viharban kirándulni.
2022. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha tényleg vihar van olyankor nem megyek ki de ha csak esély van rá akkor simán. Ha kicsit hideg van vagy feltámad a szél attól is simán elmegyek még
2022. jan. 30. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, kérdező...???


Itt a szomszéd kérdés alatt egy 25éves épp menekül egy hasonló helyzetből...

2022. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#2 Viharban, tehát erős szèl ès villámlás èn se mennèk, de mikor csak simán esik az eső akkor szinte mindig. #1 voltam
2022. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány éves vagy

2. mit nevezel kirándulásnak? "Nem erdőbe, városba és tömegközlekedéssel."

Ez nem kirándulás, hanem séta a városban, vagy valami hasonló. Semmi veszély, még villámlás esetén sem, kb. mert az ember ilyenkor bemegy valami védett helyre, ha muszáj. Erdőbe villámlós időben nyilván nem megyünk, de esőben még simán lehet egy bizonyos kor felett és nyilván nem egyedül.


3. Az ember nem élhet örökké burokban, meg kell tapasztalnia a felelősséget, néha kell fáznia, néha kell, hogy legyen melege, néha nem árt, ha szomjas... feszegetnie kell a saját komfortzónáját, határait, hogy megismerje, mi mindenre képes. Többek között azért, hogy higgyen magában, hogy legyen önbizalma...


Nekem így visszamenőleg pont az ilyen "kalandos" kirándulások a legemlékezetesebbek, és sokkal szegényebb lennék nélkülük.

Emlékszem, hogy zuhogó esőben hatalmas sárban kirándultunk, vagy az éjszakai teljesítménytúrára...


Anyukád sok dologból kimaradhatott félelemből, szorongásból, ami szomorú, de ne hagyd magad befolyásolni.


Persze mindent ésszel tényleg fel kell tudni mérni felelősen a veszélyt.

2022. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha városba mész sétálni, az mióta kirándulás? :)))
2022. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. Nekem a városnézés is kirándulás
2022. jan. 30. 15:59
 9/13 anonim ***** válasza:
8: 26...??? Te jó ég? És ha reggel munkába menet van jégeső, akkor nem enged el? Vagy mi van?
2022. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

26 éves vagy, és ilyen szinten beleszól az életedbe?


Itt bizony nagyon súlyos gondok vannak!


"Nem erdőbe, városba és tömegközlekedéssel."

- Nekem meg a pocsolyába lépés vízen járás, és akkor ezek szerint csodát tettem!

2022. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!