Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hétköznapi ember összejöhe...

Egy hétköznapi ember összejöhet egy hercegnővel?

Figyelt kérdés
nem, ez egy most egy komoly kérdés. nézem ezeket a spanyol, svéd hercegnőket pl.: Bourbon Leonóra spanyol királyi hercegnő, kis fiatal 16-20 évesek pont nekem valóXD vagy ezek csak egymás közt házasodnak? tudom hogy egy ilyenre az esély 0,1% de még ez is sok.

2022. jan. 30. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát nézd, Nagy-Britanniában a polgári származású Katalin is összejött Vilmos herceggel.
2022. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Svéd hercegnő férje személyi edző, a testvére férje üzletember, a fiutestveruk felesege valosagshow szereplo es ferfi magazin model volt.


Nagyon értékes ember mind attol függetlenül hogy házasságuk előtt a köznép tagjai voltak. De a királyi család is nagyon értékes. Szép dolgokat tesznek a környezetvédelemért is es a biztonsagos internetezesert is es lehetne sorolni.

2022. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
A japán hercegnő közrendűhöz ment hozzá
2022. jan. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Van egy ismerősöm/kollégám (egyetemi professzor egy külföldi egyetemen ahol én is), aki egy európai hercegnőhöz ment hozzá. Kompetens fickó, de se nem gazdag, se nem nemes.

De nem is úgy állt hozzá, hogy húúú, 16-20 éves, höhö dugnáááám XD

2022. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy akarnokhercegnővel igen.
2022. jan. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Korban maximum egyeztek, de azt tudod, hogy ők arisztokrata család, szigorú protokollal? Nem mindenki bírja ezt. A protokoll, és a több száz oldalas közszereplés protokoll mellett, folyamatosan mindig mennek valahova, és jó ügyek érdekében tesznek, magyarán értened is kell dolgokhoz. Ha a család tagja akarsz lenni, ösztönösen úriembernek kell lenned, és a kultúrájukra és udvarukra jellemző protokollt is meg kell tanulnod készség szinten. Nem vehetsz fel azt amit akarsz, ott is vannak előírások milyen ruhát viselhetsz. Nem mondhatod megsértődve, hogy azt csinálsz amit akarsz, ha épp jelenésed van a spanyol miniszternél a pároddal. Kedvenc ruhára vonatkozólag is nem veheted fel egymás utáni nap ugyanazt a ruhát. Ilyet nem mondhatsz előttük, hogy idézem:

"kis fiatal 16-20 évesek pont nekem valóXD vagy ezek csak egymás közt házasodnak"


Kezdjük ott, hogy mi az, hogy ezek? Te mennyi éves vagy? Nyilván, van egy elképzelésed a csajok becserkészéséről és 4-essel értek egyet, idézem a szavait:

"De nem is úgy állt hozzá, hogy húúú, 16-20 éves, höhö dugnáááám XD"


Pl. nyilvánosan meg sem szólíthatsz egyetlen herceget vagy királyt. Akkor beszélhetsz velük, ha ők megszólítanak, és a köszönésnek is van egy protokollja, hercegnők kezét nem foghatod csak úgy meg kézfogás szerűen, hanem épphogy érintheted a kacsóját és enyhén meg kell hajolnod vagy pukedlizned nemedtől függően. :) Mielőtt látogatást teszel vagy látogatás tesznek nálad, kiküldenek egy több száz oldalas protokoll könyvet szabályokkal. Ha ez ellen vétesz, akkor a testőr gárda távolít a hercegi családtól, mert delegációval érkeznek, nem egyedül egymaga. Azt ne hidd, hogy majd discoba megismerkedsz vele. Ha étterembe randiztok kiürítik az éttermet, és lehetne sorolni.


A királyi család minden tagjának a párja diplomás ember, legalábbis én úgy tudom, neked van diplomád?


Értesz az asztal etiketthez, tudsz több nyelven? Mert ott alap lesz, hogy tudj spanyolul, angolul. Magyarán hercegnek lenni vagy hercegnőnek felér egy nagyon nehéz egyetemi tanulmánnyal, sőt attól is nehezebb. Lsd. nem mindenki bírta pl. angol királyi családban ezt, és herceggel együtt lemondtak a hercegi kötelezettségről hivatalosan.


Ismered, mint a kisujjad a spanyol kultúrát? Bírod is az étkezési szokásaikat? Tudsz úgy élni, hogy örök beosztás az életed? És tudsz úgy nyaralni,hogy ott van mindig a nyomodba a személyes testőr? El tudod viselni, hogy lecsekkoltatnak mielőtt randiznál a hercegnővel? Megfelelsz minden szigorú etikettnek? És lehetne sorolni.


Leonóra hercegnő igen komolyan veszi az udvari kötelezettségeit, pl. a 30. évfordulóját ünneplő Cervantes Intézetben tett látogatásával, először képviselte egyedül a királyi családot 15 évesen. Te tudsz már ilyen fiatalon ilyen komolyan felelősségteljesen gondolkodni, mint ő?

Találkozott többek között a spanyol miniszterelnök helyettessel is, és többször is fog nyilvánosság előtt megjelenni. Nagyon komoly tanulmányokat folytat amúgy, és egy másik hercegnővel is osztálytársak lesznek, magyarán simán szövődhet a családban románc, mert szintén van ugyanannyi éves herceg is ott.


A királyság, hercegség komoly munka, ami nem csak pózolás. Mindig minden helyzetben kedvesnek lenni ösztönösen, és mellette több mindent tudni, ez is megy?


Amúgy szerintem már Leonórának is van kiszemeltje biztos. Arról nem is beszélve hogy közel egyidősek a királyi családok gyerekei, szóval simán más királyságból is egymásba szerethetnek a gyerekek, hiszen szoktak egymással is találkozni. De pl. Afrikában is vannak királyságok, sőt Indiában vagy arab területen, Ázsiában, de ott ezerszerte szigorúbb kulturális szempontból is a protokolljuk. És ott valószínűleg a házasságra vonatkozóan is szigorúbbak a szabályok.

2-es vagyok.

2022. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát ilyen hozzáállással, hogy csak bele akarod dugni a micsodádat, nem hinném, hogy bármely királyi családba bekerülhetnél. Nőj fel.
2022. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os most akkon azt mondod megcsalt éngöm az Eleonora?
2022. jan. 31. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as Eleonora Borbon hercegnő nem a barátnőd.


6-os vagyok!

2022. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem tudsz vele összehozni?
2022. jan. 31. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!