Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 10 évvel...

Szerelmes vagyok egy 10 évvel idősebb férfiba, azt hiszem, hogy ő is érez valamit, de nem hinném, hogy összejöhet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok, még gimnazista. Most járok 11.be.

Ő 28(lassan 29) éves férfi. Tudom, hogy volt már kettő hosszú kapcsolata, jópár éve dolgozik, önálló. Ilyen szempontból 1 kislánynak érzem magam mellette, hisz én még anyuéktól függök.

Közös ismerős által ismertem meg, jártunk 1 helyre sokat, vannak idősebb ismerőseim. Mindenben egyet értünk, imádom ahogy a világot látja, felnézek rá, szerelmes vagyok belé. Neten is rengeteget beszélünk ha nem vagyunk együtt. Úgy érzem, ő is nagyon kedvel engem, tetszek neki, de talán fél közeledni a kor miatt. Kb két hete kettesben voltunk és majdnem megcsókolt, de hirtelen kiugrott a szituból. Ez kicsit szarul esett.

Nagyon vágyok rá. Mindig vele lennék. Szerintetek elmondjam neki, hogy így érzek? Ha megértjük egymást lehet belőle valami?


2019. jan. 26. 02:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Siman lehet... szerintem mondd el neki.. a 10ev nem sok nagyon sok hazassagban akar korulottem is tobbnek ennyi a korkulonbseg. Hajra
2019. jan. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, tényleg kislány vagy még. Egy 30-hoz közeli férfi nem egy gimnazistára vágyik. Max. az ágyban.
2019. jan. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki.
2019. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet 18evesen erettebb a koranal.. lehetseges foleg ha neki tetszel
2019. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Pont 18 voltam,amikor összejöttem egy sráccal,ő 28 volt. Megvártam,h kezdeményezzen. Én régimódi vagyok ezen a téren. Ha már majdnem megcsókolt,akkor előbb-utóbb meg is fog.

A masik kérdésedre válaszolva,működne a dolog. Egy darabig biztos. Viszont folyamatosan változunk.

Én akkor kb 5 évig voltam azzal a sráccal. Valójában részben az életkorbeli különbségek miatt lett vége. Meg persze más dolgok miatt is,de a korkülönbség volt az alap.

Én azt mondom működhet,csak idővel dolgozni kell rajta,mint minden más kapcsolaton. Pl ha elmész továbbtanulni,esetleg kollégista leszel,akkor egy 30-as pasi nem csak hétvégi barátnőre fog vágyni vszínűleg. De lehet,h nem lenne probléma.

Mindenesetre szurkolok neked,remélem,sikerrel működik majd☺

2019. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki nyugodtan, de ne csak célozgass rá, mert talán olyan töketlen mint én, és képes mindent félreérteni.
2019. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam mikor belezúgtam 29 éves ismerősömbe. Ugyanúgy ahogy ti, mi is egy szórakozóhelyre jártunk ki, egyre jobban megismertük egymást.

Májusban 13 éve lesz, hogy egy pár vagyunk, 6,5 éve házasok vagyunk és 2 gyönyörű gyermekünk van. Mai napig szerelmes vagyok belé.

A kor nem mindegy.

2019. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* a kor nem minden.

Ezt akartam írni.😁

2019. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!