Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nézett már meg azonos nemű...

Nézett már meg azonos nemű ember téged “úgy”?

Figyelt kérdés

Nekem van egy sztorim, elmesélem, aztán hátha érthetőbb lesz a kérdés. Az Allee-ban álltam sorba kajarendelésnél és az egyik bent dolgozó lány nagyon durván megnézett és még rám is mosolygott. Sose történt velem ilyen, ezért meg is lepődtem és nem is nagyon tudtam hova tenni a helyzetet. Történt már veled is ilyesmi, hogy volt?

(A történet a maszkviselési korszak előtti)



2022. febr. 1. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem szoktak buliban csajok ki is kezdeni:D Aztán mondom, hogy bocsi de én a pasikat szeretem és elmennek:)
2022. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük:

-random lányok bókoltak már nekem mosdóban (ezt nem veszem flörtnek)

-kaptam több puszit részeg lánytól

-egyik kompon, mikor Horvátországba mentünk, volt egy nagyon szép lány: kreol bőrrel, sötét, göndör hajjal, nagy, barna szemekkel. 17 voltam akkor, ő is olyan 15-18 körüli lehetett. Mindketten ültünk a családjainkkal és szemeztünk, oda-oda pillantottunk egymásra, mosolyogtunk, de meg nem szólítottuk egymást

-Egyik fakton, amire jártam, volt egy leszbikus lány, aki sokszor megjegyezte, hogy szerinte cuki vagyok és megdicsért rajtam dolgokat.

2022. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Előfordult többször.
2022. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg itt fájó ürességgel olvasgatok, sosem bókolt nekem még lány:(
2022. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekem sem, hála istennek.
2022. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány bókolt nekem. A páromat meg az Alleeban a Tezenises eladófiú nagyon megbámulta és kibeszélte a seggét, meg hogy milyen jó pasi a többi ott dolgozó csajnak. Elég kínos volt, mert egymás között mi nem magyarul beszélünk, de én értettem.
2022. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!