Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nagyon gazdag ember...

Egy nagyon gazdag ember hülyének nézett és nem fizettett ki, érdemes a NAV-nak ìrni? Kertkarbantartó vagyok.

Figyelt kérdés
Ismerős által elvállaltam egy kertet, azt hittem minden oké. A tulaj már az elején furcsa volt. Miután befejeztem a munkát letiltotta a telefonszámom. Bejelentve nem voltam. Mikor megkerestem másik telefonszámról és kértem a pénzem, ő fenyegetett meg, hogy feljelent a NAV- nál engem, nem tudom megtette -e meg ócska trükkökkel próbálkozott, hogy ezt meg azt hallott rólam amúgy is a környéken . Rengeteg pénze van, mint utólag megtudtam behajtó és követeléskezelő cégei vannak.Még hozzátenném, hogy nő vagyok tehát valószìnü nem fog megijedni tőlem.

2020. szept. 11. 13:37
1 2 3 4
 1/36 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
90%
Persze, küldöd NAV-nak a számlát, hogy mivel tartozik.
2020. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Amikor átvette tőled a munkát, miért nem fizetett? Addig nem jöttem volna el tőle!

Az ismerősöd, aki beajánlott, mit szól hozzá?

2020. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az ismerős is sunnyog. Szerintem ő kapott ezért a "szolgáltatásért" valamit.
2020. szept. 11. 14:22
 4/36 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Át se vette, egyszerűen elutazott valahova nyaralni aznap állìtólag.
2020. szept. 11. 14:24
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én arra járnék egyik este egy permetezővel meg némi gyomirtóval.

Aztán majd tanul belőle...

2020. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint van kulcsod a kertjéhez, hiszen nem találkoztál a tulajjal. Akkor állítsd vissza az eredeti állapotot!
2020. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Szét van kameràzva a kertje, plusz nyitva hagyta résrr aznapra az ajtót. ( van az a zàrtìpus ami csak belülről nyitható )
2020. szept. 11. 14:48
 8/36 A kérdező kommentje:
Amúgy ha feljelentést teszek a NAV- nál ( vagyis ìrok nrkik egy szép levelet ) engem is megbüntetnek? Amúgy vannak fotóim, pint az ismerős van lefotózva ahogy cipeli ki a zöldhulladékos zsákokat a kertjéből, plusz a biciklim a kertjében )
2020. szept. 11. 14:50
 9/36 anonim ***** válasza:
71%
Szóval feketézést akarsz a NAV-val kifizettetni? Sok szerencsét.
2020. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Utolsó vàlaszoló! 2016 -ban volt egy hasolnó ügyem. Akkor még alkalmazott voltam és egy havi béremet nem fizette ki a bt plusz mikor reklamáltam a rendőrség is kint volt, mert a tulaj nekem esett és le is köpött( meg voltam minden ). Azon vesztünk össze, hogy tudtam nem vagyok bejelentve, de ő azzal fenyegetőzött, hogyha nem dolgozok le egy általa kitalàlt felmondási időt

( amit akkor eü. okok miatt nem tudtam ) , nem fizet. A NAV akkor a Bt-t 400ezerre büntette meg és fent voltak a 2017-es feketelistán, engem mint munkavállalót békén hagytak. De ez most egy másik szitu ..

2020. szept. 11. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!