Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor lattal utoljara olyan...

Mikor lattal utoljara olyan embert, aki kulsore teljesen elvarazsolt? Hogy nezett ki?

Figyelt kérdés
Tudjatok, olyan esetre gondolok, akit megpillantasz akar futolag az utcan, es a kisugarzasa, stilusa, kinezete teljesen megbolonditott. Napokig eszedbe jut az illeto es mindig elvarazsol. Mikor volt ilyen utoljara? Ird meg az o nemet, korat (saccra) es a tiedet. :)

2017. nov. 24. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

A férjem anno, amikor először megláttam. Akkor volt 26 éves, 20-22-nek tippeltem volna, én 19 voltam.

Azelőtt meg egy srác az utcán, megdöbbentően jóképű volt, különleges kisugárzással. Később mikor véletlen megint találkoztunk, beszéltem is vele, de volt barátnője már régóta akkor.

26 éves volt, én pedig 17.

2017. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Jah, a lényeg kimaradt, hogy nézett ki.

A férjem akkoriban: derékig érő világosbarna haj, világoskék szem, szakáll, talpig feketében, bakancsban, mint a metálosok általában. Most már máshogy öltözik, de a hosszú haj, szakáll azért maradt.

A másik srác szintén hosszú haj, csak sötétbarna, mélybarna szem, szakáll, szintén ilyen metálos öltözet.

2017. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Másfél órája a tükörben. Kiköpött Tom Cruise.


47F

2017. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De jo!:) Boldog hazaseletet nektek!
2017. nov. 24. 18:54
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

De aranyos vagy :)

Köszönjük!

2017. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Tavaly egy szőke kék szemű srácot a buszon. Durván napokig eszembe volt és utána ismét láttam egyszer egy boltban, utána soha többet. Ő olyan 18-19 lehetett ránézésre, én 20.
2017. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Ma. :)
2017. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Nyáron, egy strandon a vízimentő. :D Soha többet nem láttam...
2017. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy kukásként dolgozó 50 év körüli hazafias vékony férfi, szakállal és bajusszal, sapkával. Élénk kék szeme van és tökéletes tekintete, folyamatos elképesztő nyugodtság sugárzik belőle. Sokszor egymás szemébe néztünk.

Volt amikor annyira durva tekintete volt, hogy mikor a szemébe néztem úgy éreztem mintha egy dráma filmet néztem volna végig, valahogy éreztem az érzelmeit.

2017. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Két napja, estefelé. Kinyitotta nekem az ajtót, és rendületlenül mosolygott. Harmincvége korú férfi, barna hajjal, vidám arccal, szép szájjal, egyenes, tiszta tekintettel, különleges kisugárzásással. Aztán egy köszönés és újabb összemosolygás után ellenkező irányba vezetett utunk. Nyilván, soha nem látom többé, de az arcát szkenneltem abban a pillanatban, úgyhogy itt marad velem e piciny emlék :)
2017. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!