Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért költenek...

Egyes emberek miért költenek mindent felújításra?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm, kollegám, barátom van, aki most vett házat elmúlt pár évben. 32 éves vagyok, ebben a korosztályban vagyunk ugye.. mi is 4 éve vettünk.

A legtöbb ilyen ismim mást se csinál mint látástól mikulásig felújít, pl egyik kollegám most örökölt 7 milliót, ráköltötte az egészet tetőcserére egyből, holott az a tető nem volt olyan vészes. Akár 10-15 évet is kibírt volna.

Mi is folyamatosan csinálunk ezt azt, de nem ebből áll évek óta az életünk, járunk nyaralni, kirándulni, költünk magunkra. Miért jó mindent az utolsó fillérig évekig egy lakásra, házra költeni?


2022. febr. 4. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mások a prioritások, ennyi. Nekik az fontos.
2022. febr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt tegyük hozzá, honnan tudod, hogy nem csinál semmit a felújításon túl?


Nekem rengeteg ismerősöm úgy utazik, hogy arról a kívülálló semmit nem tud, nem posztol ki fotókat, nem mutogatja másoknak. Ellenben ha bemész hozzájuk tele van a lakásuk emlékekkel, fotókkal. Meg úgy alapvetően rendezett, felújított az egész.

2022. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy "mindent"...?? Belelátsz a bukszájukba?

Sokan szeretnék "egy menetben" letudni a felújítással járó hercehurcákat, koszt, stb. - és nyugodtan hátradőlni egy kívülről is szép házban.

2022. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis nem a felujitasra koltenek, hanem az otthonukra. Teljesen megcsinaljak, mas meg toldoz-foldoz, aztan a csempe alatt rohadnak a csovek, a padlot szetrohasztja a beazas.

Miert nem a sajat utazasaidnak orulsz? En pl mig Budan eltem, soha nem is akartam utazni. Imadtam a kornyeket es kirandulni jartam. Most se utaznek, csak 20 foknal melegebb nyarat szeretnek, Eszak-Europaban.

2022. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!