Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanokat nézegetünk az...

Ingatlanokat nézegetünk az iNeten. Egy falusi, erősen felújításra szoruló házban láttam egy kis asztalt két fotellel. Full retro a ház egész berendezése. Mit gondoltok, felhivhatnám a hirdetőt, hogy engem nem a ház, hanem a berendezés érdekel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 04:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű oda is adják.Ilyen régi házaknál mindig probléma mit kezdjenek a régi bútorokkal.
2021. dec. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Barátnőm ugyanezt mondta.

Most kértem egy karpitostól online árajánlatot, hogy mennyiért húzná át.

Hogyan kérdezzek rá a tulajnál, hogy a kérdésem ne tolakodónak tűnjön?

2021. dec. 3. 07:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hívd fel ezzel. Sztem nem gáz, lehet örülne is neki, ha megszabadítod attól, ami neki már valószínű csak lom.
2021. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próba-szerencse :) Egy egyszeri udvarias kérdés - vagyis ha nem zaklatod, ha vérmes reményeid ellenére mégis nemet mond - még nem gáz. És tényleg van esélye, hogy csak útban van neki.
2021. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!