Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ömlik a sz&#r megállás...

Miért ömlik a sz&#r megállás nélkül az ember nyakába?

Figyelt kérdés
Mikor lesz már jobb,mikor lesz már vége a rossz időszaknak? Már lassan két éve,hogy egymás után jön a rossz,még vége sincs az egyiknek már jön a másik.Halálesetek,betegség,aggódás,nyomás,fenyegetés a munkahelyen,elromlanak a dolgok sorozatban.Mi van már?
2022. febr. 5. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Két éve? Szerencsés vagy, ünnepelj, bonts pezsgőt! Én 10 éve szenvedek. 3 szerettem meghalt, én is 2x, volt 3 műtétem, elfogyott a pénzem, betegeskedek. Van munkahelyed? Mázlista vagy!

Szóval minden relatív, hozzám képest szuper életed van.

2022. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nézőpont kérdése...Csak az elmúlt fél évben ,hat temetés, közeli családtag,barát,munkatárs,szomszédok.Bizonytalan elváltozást diagnosztizáltak,aztán mégsem,de ezt átélni kínszenvedés,még most sem tudjuk igazán mi van,bizonytalanság.Az autó nem tudom hányszor volt szervízben mostanság. Ez a ku@va vírus,zsarolás, kényszerítés a munkahelyen,hát bocs,hogy egy pöppet megrogytam...
2022. febr. 5. 10:08
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekünk is ez van 2-3 éve, demotiváló, hiányzik az elhunyt nagyon, nincs kinek bizonyítást adni, magunk maradtunk, hirtelen fel kellett nőni, vinni a házat, rendbehozni, de csak feketén találtunk tanulás mellett jól fizető munkát, viszont be kellene fejezni a tanulmányunkat levelezőn, de így nem találtam csak minimálbéres munkát, az pedig nem sokra elég, annyi a szerencsénk vannak érdeklődők az árult házunkra, így annak az árából ki tudjuk majd fizetni a hitelt, és a munkám nyugis, van szabadidőm közben is.
2022. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem, hogy már sosem lesz olyan jó, mint pár éve. Nem a vírusra gondolok (arra is persze). Nekem 5 éve kezdődött ez a lejtmenet, addig alig történt valami rossz. Onnantól kész.. szakítás, több haláleset, brozasztó munkahely, egy hazug féreg pasi aki miatt padlóra kerültem, és teljes kiábrándulás az életből. Most kb csak létezek, de nem élek. A nagyon rossz dolgoknak talán vége, de úgy érzem boldog már nem leszek soha, az idő is eltelt, és úgy érzem kiégtem a rengeteg szartól.
2022. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az elmúlt két év volt a csúcs, mind a magánélet és mind az anyagiak terén. Megnősültem, lakást vettem, és sokkal jobban keresek, mint két éve.
2022. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal jobb az életem.

Megismertem a párom, leérettségiztem, a fizetésem nagyon jó, össze is költöztünk, sokat foglalkoztam magammal és már csak a hobbimnak kell élnem.

Nekem is volt sok szar az életembe (szar anyós, apám halála, kutyám halála), de ezeket meg kell tanulni kezelni. Gyászolni majd tovább lépni. Nem sajnáltathatom magam örökké.

2022. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!