Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapesten az utcán van esély...

Budapesten az utcán van esély hírességekkel összefutni?

Figyelt kérdés
Meglátni híres személyeket (színészek, zenészek, énekesek pl.) csak úgy véletlenszerűen. Szoktak ők az utcán mászkálni?
2022. febr. 6. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen, de az elit negyedben, ahol már nincs tömegközlekedés, mert mindenki autóval jár. Ott találkoztam egy producerrel (megbeszélten), a busz letett a negyed szélén és be kellett sétálnom, majdnem el is késtem.
2022. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én már sok celebet láttam a város tök különböző pontjain. +az agglomerációban is, különösen Szentendre, Leányfalu
2022. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Velem simán.
2022. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én plázákban láttam már sokat. Mammut, Westend, Aréna, Campona, Lurdy stb.
2022. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Barátok közt Tóniját alakító Dósa Matyit 1x meg is ütötték az egyik buszon.
2022. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha látok pár ismert arcot, Ákos, Keresztes Ildikó, Vastag Csaba ilyesmiket. Nyilván szoktak utcán mászkálni, azért ez nem Hollywood.
2022. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak, én is láttam már párat
2022. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem láttam egyet sem 40 èv alatt.
2022. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, Bp-n milyen utcáról beszélünk. Nyilván külső Pesterzsébeten kevesebb pl. Illetve hogy ki mikor van kint - pl. azért a színészek többsége ugye színházban játszik, szóval az átlag dolgozóhoz képest teljesen máskor van szabadidejük.

Én a Deák, Vörösmarty tér környékén viszonylag gyakran látok hírességeket, meg napközben, amikor a Westendben dolgoztam ékszeres pultnál olyan 10 évvel ezelőtt, láttam sokat jönni-menni.

Még puccosabb, elitebb helyeken (Liszt Ferenc tér, Ráday) meg nyilván nagyobb rá az esély, meg színházak, tv-stúdiók környékén.

2022. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utcán nem, de plázában találkoztam több híres emberrel.
2022. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!