Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 46 éves nöként van esély...

46 éves nöként van esély válás után nulláról újrakezdeni?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk házasok. Most lett elegem. Sok kis dolog vezetett idáig. El akarok válni. Már többet sírok, mint nem.

46 éves vagyok. Gyerek nincs. Ha felezzük a pénzt, akkor lesz 12 millió Ft-om.

Külföldön élünk albérletben. Értelemszerüen a bútorok és minden más berendezési tárgy maradna a férjemnél. Csak annyit hoznék magammal, ami a böröndjeimbe belefér és fel tudom adni a repülöre. Ruhanemük meg egy- két müszaki cikk, laptop, tablet, ilyesmik.

Otthon, Magyarországon anyumnál húznám meg magam, ameddig munkát és lakást szereznék.

Nem hiszem, hogy lakást tudnék venni, mert gondolom a hitelhez kellene magyarországi munkaviszony.

Elég jó végzettségem és munkatapasztalataim, gyakorlati nyelvtudásom van. Abban bízom, hogy a korom ellenére hamar találnék munkát.

Budapest és Vác környékén 12 millióból egyedül újra lehet kezdeni?


2021. okt. 28. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem simán. Meg mivel nincs gyereked így párt is sokkal könnyebben találsz.
2021. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
95%
Sokan gyerekkel, szülői támogatás nélkül, pénz nélkül kezdik újra.
2021. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
81%
Pesten a legkisebb garzon 18 millió rossz környéken, nem elég a pénzed saját lakásra.
2021. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
85%
12 millió semmire nem elég! Ebből elindulni tudsz, ha eddig is albérletben éltél, akkor ugyanezt elérheted.
2021. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
87%
menni fog, ne félj! önerőre simán elég a pénzed. 3 hónap munkaviszony után már tudsz hitelt felvenni. rövid az élet ahhoz, hogy sz.ar kapcsolatban kinlódjunk!
2021. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
85%
De biztos hogy az a pénz a tied is lesz? Azért nézz utána a dolgoknak, mert ha abban van pl a férjednek öröksége, ahhoz jogilag semmi közöd.
2021. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
85%

szerintem van.

ha már menthetetlen a házasság és tényleg csak ezt látod egyetlen megoldásnak, csak készülj fel biztos nem lesz egyszerű.

az hogy jó végzettséged van, van valamennyi pénzed, nincs gyerek, az utóbbi nem hangzik jól de valamelyest előny.

nem te vagy az első meg utolsó aki így járt, sőt még gyerekkel rosszabb lenne a helyzet.

kívánom hogy jól alakuljon a helyzeted

2021. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben külföldön, ahol élsz, abban az országban kezdeném újra, mert idehaza rettentő munkanélküliség van a vírus miatt, áll a gazdaság.
2021. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
12%
Gyere, 3 szobás lakésban élek egyedül. 49F ;)
2021. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
88%
12 millió felénk minigarzonra sem elég.46 éves még fiatal, miért ne tudnád nagyvárosban újra kezdeni.
2021. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!