Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel csak online...

Ha valakivel csak online „találkoztam” még, élőben sose, mi módon tudnám csak magamtól megkeresnem őt a való életben?

Figyelt kérdés

Ha tudsz valami módot rá, akkor nekem az se baj, ha csak „kalóz” módszernek minősülőt tudsz.

Adott egy illető, akivel jókat beszélgettem online, de csak azt tudom őróla nagyon jól, hogy az egyetlen beszédtémánkban milyen véleménye van. Ha a beszédtémánk egy dal, akkor minden hangot tudok belőle. Más szempontokból viszont semmit se tudok az illetőről, nemcsak hogy hol lakik, hanem hogy járni hol szokott. Azaz hol lehetne vele élőben talizni. Csak annyit tudok róla e szempontból, hogy budapesti, hát az jó nagy (sokat járok is Bp-en és mégse botlottam még őbele sose, ha látnám felismerném, mert az online dumálásban volt jó pár magáról küldött kép).

A múltban sokat beszélgettünk online. Egy ideje meg nem ír semmit. Így nem játszik az, hogy az alapkérdésemre az legyen a válasz, hogy kérdezzem meg tőle, hogy hol találkozhatnánk, ugyanis arra is vagy válaszolna, vagy nem. Eddig kizárólag az eddigi témánkban írt bármit (és egy betűt nem írt más témában). Az adott témában viszont tökre zsák meg a foltja lennénk ő meg én. Nem összejönni akarok vele (mert nem ismerhetem őt más szemopontokból, és ő se engem), hanem egy egyszeri talit. Tudom őróla azt is, hogy amit ő szeret, azt konkrétan bárkitől kapni szereti, mert nincs állandó_ÉS_ilyen partnere, és így is szeretné ha az általa szeretett konkrét sima dolog* (tehát ha az ő számára váratlanul megjelennék, ténylegesen ővele taliznék, akkor csak opció megmondanom, hogy én vagyok én, akivel beszélgetett korábban, hanem ha csak random bárki lennék az ő szemében [és persze azt adnám hozzá a köszönéshez, hogy csiripelték nekem a verebek, hogy ő mit szeret, és azt pont szeretem én is], még úgy is van esély egy szép közös program kialakulására, vagyis nem bánná meg, hogy megtaláltam élőben).

NA íGY értve kell visszatérni a kiinduláshoz. Tudom az arcát is és a nevét is, csakis fizikailag nem tudtam még vele egy helyre kerülni. Lehetséges-e a változtatás ezen?



2022. febr. 7. 05:50
 1/6 Isti22 ***** válasza:
80%

Ha ismered a nevét, akkor rákereshetsz (Facebook, Insta), a találatokat tudod szűrni Budapestre.

Esetleg ha szerencséd van, a képre rá is tudsz keresni, ha valahol nyilvános.

2022. febr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 pont, hogy megvan a profilja, hiszen ővele eddig is online dumáltam, és csak úgy... a való életbeli megtalálás lehetősége a kérdés
2022. febr. 7. 06:42
 3/6 Isti22 ***** válasza:
75%

Ha megvan a valós profilja, akkor azon vannak infók, pl. hogy melyik iskolába jár vagy hol dolgozik, a képekből esetleg fel lehet ismerni a környéket.


Vannak nyilván ismerősei, belőlük is ki tudsz indulni.

2022. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez rohadt ijesztő és beteges, ilyet ne csinálj! Ha nem válaszol az üzeneteidre az utóbbi időben, akkor nyilván ő nem szeretné veled tartani a kapcsolatot, még online sem, nemhogy élőben. Ezek után lenyomozni és csak úgy megjelenni előtte... Hát ez pszichiátriai eset! Ha valaki nem kíváncsi rád, azt békén kell hagyni!
2022. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval

Ez beteges és az illető helyében a halál f.aszára küldenélek ha megtudnám hogy nyomoztatsz utánam és megakarsz keresni.

Az hogy valaki nem válaszol és nem keres szerintem elég egyértelmű. Nem kell kellemetlen helyzetbe hozni senkit. Ő lezárt téged és itt a vége.

Lehet kapcsolata van már akivel most jól alakul neki minden és ezért sem kommunikál már veled.

El nem tudom képzelni hogy ebből bármi jó süljön ki...

2022. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3-5 alapjáraton teljesen igazatok van... Ha tudná, hogy én én vagyok, akkor tényleg semmi jó nem sülhetne ki abból, ha váratlanul személyesen az illető előtt megjelennék. DE tényleg nem értettetek engem. Nem tud az online beszélgetésünkben használt nevemhez arcot párosítani (és még csak az ott használt nevem se egyezik a valóssal). Azaz ebben az esetben ha megjelennék előtte, szimplán vehetné azt új talinak, vehetné a valós személyemet egy újabb valakinek. Nem tudja, hogy ki vagyok. Az online ráíróról nem tudja, hogy az éppen én voltam.

*

E hét eleján amúgy írt is vissza.

2022. febr. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!