Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy a 13 éves...

Hogy van az hogy a 13 éves hugom naprol napra, honaprol,honapra,szebb?

Figyelt kérdés
Tehat sokan mrgjegyzik mikor valaki 1 honapja latta utoljara, hogy akkor is mar szép volt de most még annál is szebb, meg hogy sokat változott még szebb lett,és én is eszreveszem hogy honaprol honapra szebb.. de ha már most ennyire szép, smink nelkul!, akkor mi lesz később?
2022. febr. 7. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedsz rá, mi?
2022. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedsz? Nem szép dolog!

13 éves, fejlődő szervezet, ne haragudj már, milyen kérdés ez, amit te feltettél?!

2022. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
nappal húgom, este ...
2022. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Küldj egy képet magadról és mi eldöntjük, hogy Te is szép vagy se. Így legalább megnyugszol.
2022. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Egyszerűen szerencsés.
2022. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

A nővére vagy és irigykedsz? Vagy a bátyja vagy és vérfertőző gondolataid vannak?

Mindkettő szánalmas szóval valójában mindegy.

2022. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A novere vagyok, 1! 2 felnőttem már annyira hogy ne legyek feltekeny, főleg nem egy 13 éves lányra, úgy hogy amúgy elég önbizalomhiányos, mi szerint mindenki szebb nala. De ha még fiú is lettem volna, tehát a bátyja akkor is hogyne mondhatná egy fiú a hugara hogy szép? Nem kell mindjart rossza gondolni magyarország😂
2022. febr. 7. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Bármi lehet később. Lehet hogy ő lesz a következő Miss Hungary meg az is lehet hogy egy undormány lesz 25 éves korára. Én is ismertem ilyen csajokat hogy 16 évesen a suli szépei voltak, minden srác rájuk gyűrte otthon a répát, aztán 25 éves korukra 100+kilós,tokás,malacseggű zsírdisznók lettek akik után esetleg azért fordulnak meg hogy hogyan lehet ilyen ocsmányul kinézni. Lehet hogy lesz benned némi féltékenység amikor a kistesó sorban hordja majd haza a környék top kanjait neked meg csak az aljapasik csapják néha a szelet, ez mondjuk elég szar szitu de hát mit lehet tenni.
2022. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát mégegyszer mondom nem vagyok feltekeny(: homokora féle alakja van, már most 13 évesen, és nem id edz, sokszor full sokkal jobb alakja van mint egy 18/20 eves lanynak.. meg nálunk genetikába van a jó alak, vagy a soványság(:
2022. febr. 7. 12:40
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Elég tapló dolog, hogy egy anonim fórumon beszéled ki a testvéredet. Ja, most mindjárt azzal fogsz jönni, hogy "dehát más is ezt csinálja itt", nos akkor talán mégsem vagy annyira érett.
2022. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!