Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy normális 13 éves lány?

Milyen egy normális 13 éves lány?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hova mehet/megy miket csinál stb..
2022. jan. 30. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezt kérdezd a 13 éves lányoktól...
2022. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az unokahúgom suliba megy, különórára, küzdősportra, nagyszülőkhöz, meg a szomszéd utcába a barátaihoz.
2022. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Próbál csinoskodni, testileg és szellemileg is érik. Szeret tanulni, vannak már halovány kis céljai is, amik még bőven változhatnak. Szeret sportolni, nagyon aktív szociális életet él. Az identitáskeresés a korában leghangsúlyosabb vonás; próbálja megtalálni önmagát, és a helyét a többiek között. Ebből kifolyólag próbál megfelelni másoknak, követi a trendeket, és sok (legtöbbször ártalmatlan) társas hülyeségben benne van. Próbálnak "menőzni", pl egy Sommersby és ők már ittak.
2022. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a biztos választópont a gyerek és a tini közt. (Ha előbb már nem kedződött el a tinisedés)
2022. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
91%
Remélem, nem létezik normális 13 éves csaj. Ez a kor arra való, hogy feszegesse a határait, hülyeségeket csináljon, és begyűjtse az érte járó pofonokat. Saját gyerekeimet is erre ösztönöztem, amikor kamaszok voltak. Ez az egészséges fejlődés része.
2022. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek más a normális.
2022. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen szívesen csavarogtam suli után, nem mentem egyből haza. Szívesen olvastam, néztem meséket, ami az osztálytársaim szerint ciki volt, ezért vettem Bravo magazint is, ami meg menőnek számított,. még akkor is, ha engem nem érdekelt. Tancolni jártam meg röplabdázni egy ideig, de egyik sem tartott egy évnél tovább. Még nem tudtam, mi akarok lenni, milyen iskolába akarok továbbtanuoni, de tudtam, hogy szeretem a képregényeket és szeretek rajzolni, érdekel a történelem meg az állatvilág. Néha kifestettem a számat reggel, amit aztán le is töröltem, mert a tanár már az osztálytársamnak is szólt érte Szerettem ottalvós buliban részt venni, de nem maradtunk fenn sokáig,tékás filmeket néztünk, enekeltünk, sminkeltünk és popcornt zabáltunk.
2022. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!