Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy a 13 éves...

Hogy van az hogy a 13 éves hugom naprol napra, honaprol,honapra,szebb?

Figyelt kérdés
Tehat sokan mrgjegyzik mikor valaki 1 honapja latta utoljara, hogy akkor is mar szép volt de most még annál is szebb, meg hogy sokat változott még szebb lett,és én is eszreveszem hogy honaprol honapra szebb.. de ha már most ennyire szép, smink nelkul!, akkor mi lesz később?
2022. febr. 7. 11:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy ki beszélés? Ezzel csak jót írtam róla😂 ÉRTELMEZÉS..
2022. febr. 7. 13:30
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, én a 2. válaszoló vagyok. Testileg ugyan biztos felnőttél, de agyilag nem, ami látszik is a kérdés értelmi szintjéből. Te nem emlékszel, hogyan néztél ki 13 évesen? Én pl. igen, és már akkor megnéztek a srácok és élveztem a rivaldafényt.

Nehogy azt mond már, hogy ez teljesen új keletű dolog lenne az, hogy egy 13 éves gyerek kezd felcseperedni, nőiesedni?


Vagy számodra ez azért új, mert te csúnya voltál?

2022. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"de ha már most ennyire szép, smink nelkul!, akkor mi lesz később?"


Ebből azért süt, hogy meg vagy ijedve, hogy ennyire szép.


Elárulom, kérdező, mi lesz később! Az lesz, hogy kivirágzik, mint egy rózsaszál! És párkapcsolatai lesznek, és szeretni fogják a fiúk. És remélhetőleg jobb természete van, mint neked, ezért több szeretet is fog kapni, mint te. Lehetsz te is szép, de ha olyan a természeted, mint a Hófehérkében a gonosz mostohának, akkor hosszú távon normális férfi nem fog megmaradni melletted!

2022. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A derék forma, csöcs, segg ? Mennyire buta ?


Ezek is számítanak ám :D

2022. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!