Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ebből problémám?

Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy lánnyal Facebookon, aki 2x eltűnt, a rendőrség is kereste, 1 héten belül meglett elég rossz helyekről.

A második után mondtam neki,hogy nem akarok vele már beszélni, le is tiltottam, ennek már egy éve.

azóta csinált 3 másik facebookot, amin velem beszélt már nem hasznàlja, és elég rossz, börtönből szabadult emberek társaságában van. 16 éves. Kérdésem lenne,ha újra eltűnne, akkor engem is megkereshetne a rendőrség ? Vagy az aktuális profillal/ emberekkel foglalkoznak?


2022. febr. 7. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2022. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már írtam,hogy megtettem.
2022. febr. 7. 14:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor másodjára előkerült, mondtam,hogy én már nem akarok vele többet beszélni, mert kiszámíthatatlan, meg nem buli,hogy napokig semmit nem tudni róla, keresi a rendőrség aztán előkerül. Akkor tiltottam, többet nem beszéltünk, a mostani profiljain ismerősök sem vagyunk
2022. febr. 7. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár elő is vehetnek.
2022. febr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most életem végéig azon kell aggódnom,hogy mikor kattan be megint, szökik el, és szednek engem elő?
2022. febr. 8. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem. De ha a közeljövőben történik vele valami, akkor akár téged is elővehetnek, ha lenyomozzák, hogy kikkel kommunikált.

Aggódnod meg pláne nem kell, tekintve, hogy te se nagyon tudsz róla semmit.

2022. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tudom, mit írtam, mert voltam hasonló szituációban egy toxikus baráti kapcsolat megszakítása után.

Én miután megszakítottam vele a kapcsolatot, rá úgy fél évre jöttek elő a nála a mentális betegségének tünetei, majd fél évre rá szökött el otthonról.

A szülei több rendőrségnél is voltak eltűnés után, de velem csupán az anyja akart beszélni az illetőnek. A rendőrség engem nem vont be, mert teljesen tisztázva volt, hogy egy éve nem tartjuk a kapcsolatot, és senki nem is akarta tudni az okát.


Egy nagyon jó tanácsot adok: ha bármi miatt megkeres, pénz kell neki, lakhatás, bármi, NE engedj. Tiltsd le azonnal! Ha belemész újra a játékába, akkor a saját mentális egészségedet fogod tönkretenni. Tudom, nehéz lesz, és tudom, szarul fogod érezni magad, de ezt meg kell tenned. És ha nem bírod feldolgozni, akkor fordulj az iskolád pszichológusához.

2022. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek!

Utolsó, köszönöm a tanácsokat, sajnálom,hogy így jártál.

2022. febr. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!