Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a billentyűzetemmel...

Mi történt a billentyűzetemmel, hogy képtelen kiirni a hosszú "i"-t?

Figyelt kérdés

Tegnap este még a Windows 10 frissülése után is minden a legnagyobb rendben volt, azonban ma reggel, miután bekapcsoltam a gépet, arra lettem figyelmes, hogy nem tudok egyetlen billentyűt működtetni, nem irja nekem a hosszú "i" betűt.

Ez kb. 10 éves billentyűzet, ami évek óta el se volt mozditva a helyéről, és persze leöntve, leejtve sem volt. (Bár egy PC billentyűzetet hogyan lehet leejteni???)

Megnéztem internetes billzettesztelő oldalakat, ott sem érzékelte, nemcsak a Wordben vagy a böngészőben.

Közben annyit sikerült kitapasztalnom a következőket:

- Shift+í => "Í" (működik)

- Windows+í => "í" (nem is értem hogyan és miért így, de működik)

Vajon mi lehet vele a gond, milyen megoldást ajánlanátok rá? (A vegyél újat tÍpusú válaszokat figyelmen kvül hagyom!!!)



#billentyűzet #furcsa billentyűzet kombinációk #nem lehet vele írni #hosszú í i nem működik
2021. nov. 14. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nincsen otthon egy másik billentyűd? Ha van, próbáld ki, hogy azzal is ugyanez-e a helyzet.
2021. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad futtatni a billentyűzet hibaelhárítót? [link]
2021. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1. Válaszadó!

Valahol a padláson biztosan van, de az kb. 20 éves, és nem is emlékszem rá, hogy működik-e vagy nem.

2021. nov. 14. 10:37
 4/8 A kérdező kommentje:

#2. válaszadó!

Még nem próbáltam futtatni, de most megteszem.

Köszi

2021. nov. 14. 10:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem talált hibát, és a helyzet ugyanaz. Talán a kitépés-bedugás megoldaná?
2021. nov. 14. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:

próbáld meg... mit veszíthetsz?

vagy eszközkezelőben a billentyűzet driverét eltávolítani/viszallítani > gép restart

2021. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6. Pontosan ezzel kezdtem, volt újraindtás is, nem vált be.
2021. nov. 14. 11:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, Win rendszer újratelepítés megoldotta.
2021. dec. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!