Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok roszul az utóbbi...

Miért vagyok roszul az utóbbi időben miután húst ettem?

Figyelt kérdés
Legyen szó most csirkerol. Miutan meg ettem a rantothust, nem telik el negyed ora is iszonyatosan hanyinferem van es faj a hasam. Ezt kb 2 eve jatszom. Miutan ez elo jon mindig mellozom a hust egy hoszabb ideig, nem is kivanom semmikyen formaban, de meg a szalamikra se tudok ra nezni. Mitol lehet ez? N29
2022. febr. 7. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

A fehérjét megemészteni a legnehezebb a gyomrodnak. Főleg a húst. Javaslom, keress fel egy orvost, ismerősömnek akkor voltak ilyen gondjai, mikor gyomorfekélye volt kialakulóban.


Illetve általánosságban mindenkinek van szerintem az életében egy olyan időszak, mikor valamit nem bír lenyomni a saját torkán. Én is éreztem már így csirkével, rosszul voltam tőle. Aztán elmúlt. De volt ilyen élményem uborkasalátával is, leerőszakolni sem tudtam a torkomon, ha igen, csak állt bennem.

2022. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam az derült ki, hogy nem tudom rendesen megemészteni az állati fehérjéket, emiatt nem csak rosszul éreztem magam, hanem egy idő után minden ilyen eset után több napig erős hasmenésem volt.

Amióta nem fogyasztok ilyesmiket ( hús, tejtermék, tojás), azóta megszüntek a panaszaim.

2022. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!