Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » “Végül az lesz a cél, amit...

“Végül az lesz a cél, amit majd mi hívunk annak.” Ez a kijelentés, számotokra mit jelent?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát annyit,hogy ha máshogy sült el valami,akkor majd megnyugtatjuk a lelkiismeretünk azzal,hogy végülis...
2022. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kitűzöl egy célt, mondjuk hogy elmész Honoluluba!

Viszont csak Bécsig jutsz el, akkor nem akasztod fel magad, hanem elkönyveled, hogy "De jó, voltam Bécsben!"

2022. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt, hogy végül majd az lesz fontos, amit én választok magamnak az életben.

Hiába akarja pl a családom, hogy orvos legyek (nekik az a céljuk), ha én egyszer cukrász akarok lenni. Nekem a cukrász lesz a célom, azt én választom, és csak ez számít. Csak az, amit én akarok.

2022. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem előrefele tűzöd ki a célt, mikor meg nincs meg, hanem "hátra", mikor már megvan.
2022. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!