Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van minden Januárba...

Csak nekem van minden Januárban/Februárban önbizalomhiányom vagy csak en vagyok így egyedul?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is ebbe a 2 hónapba, akkor legalább 1 évbe egyszer rám jön, és akkor minden masodik lanyra feltekeny vagyok hogy "jajj szebb tolem" vagy mondjuk az olyan baratnoimre akikkel mar nem beszelek, na azokra meg mégjobban.. szerintetek pár hét múlva ez elmulik?
2022. febr. 10. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne felfejteni a zokát, hogy ez miért ilyen szezonális. Persze a téli depresszió a d vitamin hiány, a karácsony után feljött kilók, bármi lehet. De szerintem érdemes kicsit elmélkedni a dolgon, akár pszichológussal is leülni 1-2 alkalomra ha ez egy visszatérő dolog.
2022. febr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!