Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van önbizalomhiányom?

Miért van önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy milyen szép vagyok, milyen szép az alakom, a hajam, de én mégis minden lányra féltékeny vagyok, "jaj mert neki nagyobb a szeme" "jaj neki szebb a szája" meg stb.. mitcsinaljan ez ellen?
2022. jan. 12. 13:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Képes vagyok sokszor a koverebb lanyokra féltékeny lenni, holott az alakom az tényleg jó, és úgy hogy még edzenem se kellet rá (genetika) sokszor kajak mintha én akkarnák a világ szépe lenni vagy en nem tudom miert van, de ilyenkor nagyon féltékeny szoktam lenni az adott lányra
2022. jan. 12. 13:37
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg amugy folyamatosan másokhoz hasonlitgatom magam
2022. jan. 12. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnézhetnélek képen, hogy mennyire vagy jó csaj? Csak úgy kíváncsiságból. Amúgy az önbizalom nem az hogy az enyém szebb és jobb mint az övé hanem az hogy bár az enyém nem olyan szép, ha a másiké szebb, de akkor is értékes vagyok mert a belső is nagyon fontos és az nálam is értékes.


Mellesleg össze lehet hasonlítani mondjuk a Bentley-t a Rollce Royce-szal de nem lehet teljesértékűen kimondani hogy ez vagy az jobb. Egyikben ez a jobban tetsző a másikban az. Ennek a stílusa közelebb áll hozzám mint azé, de attól a másik ugyanúgy értékes és kiváló termék marad.

2022. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!