Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan kerdesem lenne,hogy ti...

Olyan kerdesem lenne,hogy ti hogy javitotok az onbizalmatokon? Mert nekem peldaul semmi nincs mar,konkretan tukorbe se akarok mar nezni. Ti mit tudtok javasolni ez ellen?

Figyelt kérdés

Eddig szinte semmilyen dieta es sport nem.volt hatasos.

Persze 1-2 kilo lement persze de nem annyit szeretnek fogyni..sot egy 30 kgt minimum kene ahhoz,hogy legalabb tukorbe tudjak nezni es ne utaljam ennyire magam.



2021. jún. 24. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem menj el aktfotózásra! Állítólag növeli az önbizalmat!

Nőknél az aktfotózás kimondottan alkalmas az önbizalom erősítésére, a nőiesség elfogadására és „megünneplésére”.

[link]

2021. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia,

nagyon klisésnek fog tűnni, de nem fogja megoldani az önbizalom problémáidat a fogyás :(


Nem túl hasznos, tudom, én 15 körüli kilóval vagyok több, mint amennyi jó lenne nekem, illetve amennyi szeretnék lenni.


De tényleg nem tudod beleutálni magad abba, hogy szeresd magad. Az étkezés, mozgás részei az életednek, emberi dolgok, mindig ott lesznek, nem szabad moralitást kötni hozzájuk, nem is ad motivációt, hogyha bűnöztem/jól csináltam mentalitásba vagy (mondjuk, ha érzelmi evő vagy, mint sokan, akkor hajlamos vagy enni, ha szarul vagy, utána persze szarul érzed magad emiatt..érted, mire akarok kilyukadni). Nem azt mondom, hogy ne akarj fogyni, de egészséges mentalitást próbálj mindenképpen tartani közben. Változtatni akarsz, de attól még nem "rossz" most a tested, és nem kell azzal vezekelned a kinézeted miatt, hogy utálod.

Az is jó, ha addig eljutsz, hogy nagyjából kibékülj a testeddel, ne utáld, nem kell rögtön szeretni, de mégis életben tart, és mások testével kapcsolatban szinte sose vagyunk ilyen kegyetlenek.

Ha van rá lehetőséged, jó dietetikus kéne, aki lelkileg is támogat, a te céljaidat, testedet és igényeidet tartja szem előtt, nem csak azt, hogy ennyi centi-ennyi kiló. Illetve pszichológus esetleg. Ajánlom "Az éhes lélek gyógyítása" c. könyvet és hasonlókat.


Na oké :) Nem fogyás témájú önbizalom:

Nekem viccen kívül sokat segített a szelfi készítés. Nem kell kirakni, szerkeszteni, pózolni, csak látszódjon benne maga a személyiséged, ne gondolkozz rajta túl sokat. Először nekem is ijesztő volt, de már nem is feladat, hanem reflex, szokás, öröm. Csináltam egy szelfit egy szokatlanul nagy cukkinivel, egyet az újonnan kötött sálamban, egyet, miután, belefröccsent a fokhagyma a szemembe (nem ajánlom), és párszor, amikor olyan ruha volt rajtam, amilyet szeretek, vagy épp jól állt a hajam magától és örültem. Érted. És ezeket mind imádom, mert hülyeségek és mert én vagyok, emberi.

Nagyjából idetartozó: naplóírás, kreatív önkifejezés is nagyon sokat segít, hogy megismerd és ne utáld önmagad lelkileg se.


Próbálj egy hobbit találni, amiben örömödet leled, nem kell a legjobbnak lenned.

Haladó tipp: próbáld meg észrevenni, mikor önutáló kifejezéseket használsz, próbáld kevesebbet csinálni.

Haladó tipp: nem mindenkinek van igaza, aki eligazít, hogy milyennek kéne lenned vagy hogy kéne csinálnod dolgokat. Persze megfontolhatod a tanácsokat, de olyan emberekre érdemes csak hallgatni igazából, akik amúgy is szeretnek és elfogadnak, akármilyen vagy, akármit csinálsz végül.

NAGYON haladó tipp: ha valakitől dicséretet kapsz, gondolkozz el rajta, hogy lehet, hogy őszinte. Próbáld meg elfogadni.


Bocsi a kisregényért, de én is ezekben vagyok régóta és szerintem nagyon fontos :) Illetve pont ezért ezek saját tapasztalatok saját problémákra, de remélem, van közte, ami segít.

2021. jún. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az önbizalom nem külsőségektől megy le, hanem vagy kialakul gyerekkorban vagy nem. Ha nem, akkor semmilyen felnőttkori mágia nem építi fel, lehetsz akármilyen top alkatú vagy az életpályádon sikeres ember.

Pszichoterápia, több év önismereti meló tud ezen segíteni. Gondolkodással, "pozitív gondolkodással", agyi úton lehetetlenség megoldani, mert mélyen, érzelmi szinten gyökerezik. Ezért kell hozzá vezető, aki tudja, hol kell keresni a dolgokat, lát kívülről.

2021. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Délig csak gyümi vagy zöldség. Déltől 18 ig bármi de csak módjával. 18 után semmi vagy max zöldség-gyümi...


2 hónap alatt le fog menni.

2021. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki eddig irt,kulsoleg nincs csak onbizalmam minden megvaltozna ha sikerulni leadni jopar kilot. Sajnos nagyon adok masok velemenyere meg olyanera is akiere egyaltalan nem kene de valahogy nekem nem megy csak ugy elengedni. Sok dolgot csak azert nem merek csinalni mert azt hiszem ez nem nekem valo a mereteim miatt
2021. jún. 28. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet az alakodról? Csak h hogy néz ki. A kiló maga semmit nem jelent semmit sem eloszlás nélkül.
2021. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt hogy lehet meg ide nem is szeretnek igazabol barmit is csatolni,de nem aranyos sot inkabb mindenhol sok van,a magassagomhoz merve sok a kilom mert alapbol szerintem nem.lenne sok de igy igen
2021. jún. 30. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Rakj fel egyet egy képfeltöltős oldalra, aztán a linket írd ide! Az emberek énképje szinte alig reális. Ezért jobb a külső vélemény. Akkor korrektebb választ fogsz kapni.
2021. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!