Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valamilyen távoli ismerősöd...

Ha valamilyen távoli ismerősöd, sokat kereset volna fel kocsival, de igazából nem kommunikáció céljából, hanem azért, mert csak látni akart. A hétköznapok során, pedig idegenként kezel. Ilyenkor érdemes az üzemanyag árat jelképesen támogatni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem, nem.

Főleg ha nem is te mondtad hogy mennyen hozzád.

És nem is vagytok olyan jóba.

De ez csak az én véleményem!

2022. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok adósa lenni senkinek. Köszi a választ, jöhetnek még!
2022. febr. 13. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem érdemes támogatni anyagilag, ha idegenként kezel, ha nem.
2022. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha engem önszántából látogat valaki, akkor az ürzemanyag-költség az ö dolga, ha én hívom el, akkor illik néha beszállni
2022. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
4-essel érték egyet!
2022. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor nem lesz harag köztünk akkor is, hogy ismeretlenek maradunk.
2022. febr. 13. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem fizetek uzemanyagert, mikor valaki eroszakoskodva mindenaron haza akar vinni ( szinten nonemu ismeros, utbaesem), es en tenyleg szivesen jarok haza tomegkozlekedessel vagy gyalog. Utolag esik le, hogy penzt akart, en meg szivesebben mentem volna egyedul haza.

Itt meg az egesz meg veletlenul sem kovetkezik ebbol.

2022. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még a büdös életben nem hallottam, hogy a vendégnek benzinpénzt fizettek volna.
2022. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!