Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idős nénik miért csináltatn...

Az idős nénik miért csináltatnak olyan bárányos hajat?

Figyelt kérdés

Gyakran, ahogy nézem őket, olyan, mintha klónok lennének.Rövidre van vágva és amennyire lehet dauerolva van.


Az én nagymamám is szerette ezt a birkafazont, de szerencsére sikerült róla leszoktatnom.


2022. febr. 13. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert öregségre hullik és elvékonyodik a haj. És ez a göndörség olyan, mintha több lenne, takarja a kopasz foltokat.
2022. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert szerinted mennyire áll jól egy idős nőnek a hosszú "boszorkányhaj"? Majd én megmondom: semennyire. Az se rossz, hogy a saját nagymamádról úgy beszélsz, mint egy óvodás gyerekről.
2022. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#


Megmondtam neki,hogy neki nem áll jól és ne csinálja, mert olyan lesz tőle, mint egy bárány.


Banyahaj meg nem lesz.A hajbalzsam tökéletesen széppé varázsolja a seprű szerű hajat is.

2022. febr. 13. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Klónok. 🤣🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Régen már olyan 35-40 éves korban elkezdték aztán így maradt nekik :D
2022. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Mert ahogy a válaszokból is látod, ez az "elvárás", a "normális" a többség szemében.

Mellesleg ezt én csak MO-ról ismerem, most Nyugat-Európában élek, itt az idöseknek is vállig érö vagy esetleg rövidebb haja van, de vagy nincs benne dauer vagy ha igen, akkor csak egész enyhe, hogy ne mereven egyenes legyen, hanem pici hullám van benne, de semmi esetre sem birkás

2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
2-es: Szerinted csak ez a két lehetöség van? Mert nagyon nem!
2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Ez hungarikum. Dauer van benne, de ugy kellene beszaritani, hogy olyan legyen, mint a hajcsavaros hullam. Ha csak megmossak, Jimi Hendrix sero lesz.
2022. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos amúgy is olyan legtöbbjük, nem csak a hajuk birkás ...

Tudom, én hülye különc vagyok, de ilyen hajat soha! Vállig érőnél rövidebb sosem lesz. Ápolás kérdése, mennyire egészséges kinézetű a haj. Namost, a magyar idősek legtöbbje nem hinném, hogy festékekkel és hajbalzsamokkal pepecsel. Megmossák valamivel, aztán jóvan az úgy. Vagy még annyi sem,csak havonta elintézi a fodrász a szokásos vágással dauerrel.

2022. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig isztern jurop ez a megmosott, be nem szaritott dauer.
2022. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!