Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit részegen csináltatok ?

Figyelt kérdés
Mindig megbánom amit csinálok részegen ,ha kijozanodom. Volt,hogy behánytam a kocsmába.
2021. jún. 27. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hülyeségeket írtam az exemnek, úgy hogy ő valószínűleg nem is tudta hogy épp részeg vagyok.
2021. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiszáltam egy kocsiból, miközben az 60 al ment.
2021. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Autobaleset. Inteznziv + trauma 3hó táppénz.
2021. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejest ugrottam az úszómedencébe. Azóta is olyan a fejem, mint egy összeszegecselt görögdinnye. Mivel a medencében nem volt víz.
2021. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Autóval mentem egy házibuliba. A terv az volt hogy csak másnap délután józanul, vezetésre alkalmas állapotban fogok hazamenni. Persze én éjjel haza akartam menni mert összevesztem a barátnőmmel és mérges voltam. Akkor haverjaim kiszedték a kocsikulcsot a kezemből (szerencsére) és haverom kezembe adott egy másik kocsi kulcsot azt amelyik a donor autójához való. Arról az autóról annyit kell tudni hogy ugyan az mint ami akkor nekem volt és jó állapotban volt az autó de nem volt benne motor eleve, plusz fel volt bakolva mert kerekei sem voltak már. Akkor részegen rábeszéltek arra hogy azzal hazamehetek 1 cm-t sem fog gurulni semerre. Állítólag 30
2021. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, véletlen lenyomtam az entert. Állítólag 30 percen indítóztam a semmit annyira be voltam nyomva, aztán elaludtam a kormányt megfejelve kb. Hajnalba arra ébredtem hogy haver kutyája nyalogatja a fülemet akkor az autó mellett feküdtem a fűben. Nem tudom ezt hogyan sikerült, nekem ezt mesélték, én ebből semmire sem emlékeztem.


Volt egy másik durva eset amikor részegen horgászstégről beleestem a tóba. Akkor ha nem ugranak utánam ketten már nem élnék. A mentő vitt el mert akkor hideg is volt, és valamibe beütöttem a fejem mert ömlött belőle a vér. Akkor 2 napig voltam kórházba mert annyira másnapos voltam bent hogy az orvos még utána sem mert hazaengedni.

2021. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy nyári éjszakán bepisiltem egy utcára nyíló és kb az utca szintjén levő nyitott ablakon, azt hiszem, hogy egy haverommal együtt. Ezt nagyon szégyenlem azóta is.
2021. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Majdnem terhes lettem egy 15eves fiutol

Meg az is hogy a heven pisiltem

Idegenekkel lefekudtem

Exemmel beszelgettem olyanokrol hogy de jo volt mikor meg....aztan masnap reggel leraztam.. es ezt tobbszor is..

2021. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csizmaban zuhanyoztam. Igaz, csak az egyik labamon volt.
2021. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haverral bevodkáztunk még fényes nappal,de iszonyat módon.Egyszer csak filmszakadás,és-mintha valami tündér odavarázsolt volna-felébredtem egy földút melletti erdős területen, ,körülöttem mindenhol hányás,haver is csak ült,és nézett ki a fejéből,én meg olyan rosszul voltam,mondom hívjál mentőt,mert itt döglök meg.Aztán végül nem kellett mentő,de ilyet soha....
2022. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!