Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent mit tegyek??

Elrontottam mindent mit tegyek??

Figyelt kérdés
Most vagyok 16 és már totálisan elrontottam az életem... Iskolában én vagyok a legrosszabb sosem voltam jó tanuló amíg mások igen, bukásra állok, teljesen antiszociális vagyok, nem tudok mit tenni ellene. Bármiben közösségben próbálkoztam, kinevettek soha nem fogadták be. Az összes barátom hamis volt, meg az is akivel óvoda óta együtt vagyunk,kihasználtak... A családi ügyekről ne is beszéljünk, senkire nem számíthatok. Egyszerűen nem tudok normálisan viselkedni emberek között... Pszichológus se segít. És nem vagyok különösen szép sem... Aránytalan az alakom. Mit tegyek elcsesztem mindent...

máj. 16. 17:07
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
38%
A helyesíràs, központozàs legalàbb megy.
máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ezek szerint még 2 éved van éretségiig ?

Ha jók lennének a jegyeid akkor tudod, hogy hová szeretnél jelentkezni továbbtanulni ?


Ha erre van válaszod akkor semmi nincs veszve.

máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én sem voltam jobb helyzetben a te korodban, aztán mégis valahogy átlendültem a dolgokon. Igaz, piszok nehéz volt és még most is az.
máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még nincs olyan hogy elrontottad az életed. Ez max akkor lenne igaz ha terhes lennél, de még akkor sem...


Nem kell ahhoz kitűnőnek lenned, hogy vigyed valamire, én pl 2-3 átlaggal diplomát szereztem. Oké, az sem lett kitűnő, meg nem is nehéz (tanári), de az volt a lényeg hogy valami legyen. Aztán teljesen mást dolgoztam.


Ha ilyen különc vagy (jó értelemben!) valahogy meg kell találnod a hozzád hasonlóakat. Ez ugy gondolom a mai világban nem is olyan nehéz, pl mindennek van már facebook csoportja. Én pl azt hittem a hobbimmal egyedül vagyok a világon, aztán rátaláltam egy szakkörre. 90% öreg volt ugyan, de az egyik fiatal már a férjem.


Barátok meg támogató család nélkül elhiszem hogy piszok nehéz, de ha van egy bármilyen hobbid az rengeteget segíthet.

A külsőd meg... Gondolom lány vagy, más frizura, több/kevesebb smink, másmilyen öltözet sokat segíthet.

máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

#5

Iszonyat rizikós iskolát váltani, bekerülni egy összeszokott közegbe. Jó eséllyel sokkal rosszabb lenne neki, főleg ha nem átlagos.

Mondom ezt ugy hogy én a gimi negyediket kezdtem máshol, de odajárt a barátnőm testvére, így mingyart nem voltam egyedül. Máig, 20+ éve barátnők vagyunk.

Egyedül ebbe nem vágtam volna bele

máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én vagyok a legrosszabb sosem voltam jó tanuló amíg mások igen, bukásra állok"

Az fel se merül, hogy pl. elkezdhetnél tanulni végre?... Csak rajtad múlik... Miből állsz bukásra, és honnan veszed, hogy bukásra állsz?

máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!