Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne várakozás...

Mit tehetnék hogy ne várakozásból álljon az életem nagy része?

Figyelt kérdés
Hétköznap mindig azt várom hogy mikor lesz már hétvége. Munkaidőben azt várom mikor mehetek már haza. Télen a tavaszt várom, nyáron az őszt. Az életem 80%-a várakozással telik. Nagyon nem jó ez így.
2022. febr. 15. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Éj a jelenben és ne a jövőben.
2022. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Humor Herold ***** válasza:
84%

Az idő így is úgyis előre halad és halad...nem értem miért akarod még pluszba siettetni?! :)

Te nem várakozol, hanem siettetsz :)

2022. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Tűzz ki célokat! Akár nagyokat akár kicsiket. És hidd el jó érzéssel fog eltölteni amikor teljesíted őket.
2022. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Élvezd azt ahol éppen vagy, és próbáld meg belőle a legjobbat kihozni. Éld meg a pillanatokat, mert csak egy életed van!
2022. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát boldogtalan vagy, nem úgy élsz, ahogyan kéne. Rossz munkahelyet választottál, azt le lehet cserélni. A magán/családi életedről nem írtál, de az se lehet valami fényes, nincs örömforrásod. Keresni kell.
2022. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezek biztosan eljönnek, szemben a sült galambbal, ami nem fog a szádba repülni, szóval tanulj meg vadászni és kezdd el sütögetni a galambokat, hogy tartson is valamerre az életed.
2022. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
"Carpe diem!"
2022. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
és amikre vársz mit adnak? mondjuk várod a pénteket, oké, péntek van, az jó neked? örülsz neki?
2022. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Azt javaslom meditálj. Nem tudom milyen a világképed, vagy milyen emberek vesznek körül, de akár 5-10 perc meditációval is már kicsit könnyebb a jelenedre hangolódni. Én arra használom, hogy ne szorongjak és pörögjenek a gondolataim megállás nélkül a jövőn, megnyugtat. Kereshetsz youtubeon segítő hanganyagokat, zenéket relaxációs technikákat, vannak fent magyarul is akár. Nekem a legjobb egyébként az, amikor este már mindenki elment aludni és nincs akkora forgalom sem kint. Akkor csak leülök, becsukom a szemem és hagyom, hogy kiürüljön az agyam. Ha jön egy gonolat, akkor csak annyira vegyél róla tudomást, hogy "ez egy gondolat. Nem akarok most a részleteivel foglalkozni" és koncentrálhatsz a légzésedre is, az segít. Én ilyenkor egy nagyon békés állapotba szoktam kerülni, de ha segít kizárni a világot, akkor mantrázhatsz i magadba valamit. Akár csak egy kifejezést, egy mondatot, ezekre is rákereshetsz a neten, de találhatsz ki sajátot is. Pl. a nevedet, vagy amit szeretnél, "béke és nyugalom" akármit.
2022. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!