Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne agyaljak...

Mit tehetnék hogy ne agyaljak ennyit?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel közel állunk, szinte testvérek vagyunk, de azt vettem észre, hogyha bármi baja van, elkezdek aggódni és nem tudoi nem erre gondolni. Tudom hogy nem jó dolog, nem egészséges, és ő se kéri ezt. Mit tegyek hogy ne aggódjak minden hülyeség miatt ami vele történik? Nem az hogy nem akarok törődni vele, de nem egészséges, hogy nagyon aggodok miatta, addig míg mondjuk ki nem derül, ami vele kapcsolatos.


Van valami Tipp, bármi hogy ne érezzem ezt, mert sok energiám, időm veszi el ez, és mindig ideges, feszült vagyok, nem tudok másra koncentrálni, vagy alig.


Köszönöm.



2022. febr. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Meditálj. Szerintem ha rákeresel pl. arra, hogy nyugtató meditáció, vagy hasonló, akkor sok praktikát/gyakorlatot fogsz találni.

Lehet, hogy irreleváns, de azért felteszem neked ezt a kérdést, hátha segíthet: nem lehet, hogy barátságnál többet érzel az adott személy iránt, és ezért aggódsz érte ennyire rendkívüli módon?

2022. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magad miatt nem aggódsz, csak őmiatta?
2022. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen többet érzek iránta jó ideje, de tudom, hogy nem lehet semmi köztünk, mert van valakije. Sokat gondolkoztam hogy amiatt van, de azt is tudom, hogy nem tesz jót. Próbáltam már ismerkedni is mással, de idáig semmi. De én már akkor boldog lennék ha nem aggódnék érte bármi kicsi dolgon is ami vele történik. Mert érzem hogy sokat árt. Ideges vagyok, nem tudok koncentrálni, alig van étvágyam olyankor, nem tudok más jóra sem figyelni, mindig az jár a fejemben, hogy mi lehet vele vagy egy bizonyos dolognal mik történhetnek.


Szeretném ha ez nem lenne, és csak barátok lennénk, persze nem baj hogyha megossza a dolgait, csak bár ne agyalnám túl az egészet,és aggódnék rajta napokig, vagy addig am8g helyre nem jön az adott dolog. :(

2022. febr. 18. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Azt is el tudom képzelni, hogy csak szimplán unatkozik az agyad és ezzel köti le magát. Találj valamit, ami érdekes számodra és egyből nem a barátnőd életén fogsz rágódni.
2022. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálom


Azt kifelejtettem hogy lány vagyok, bár nem hiszem hogy változtat bármit. Es attól élem a saját életem, minden jó, de nagyban árt ez az agyalás az életemben és szeretném kiirtani.

2022. febr. 18. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Énekelj, vagy kántálj valamit hangosan, ha magadban vagy, vagy magadban, ha egyedül.

El kell engedned ezt az érzést. Esetleg gondolkozz el azon, hogy milyen szükségletet fejez ki ez az érzés, mert kb. minden érzés egy szükségletet fejez ki, és azt a szükségletet próbáld kielégíteni, vagy kezelni valamilyen formában.


Pl. valami olyasmire gondolok, hogy lehet, hogy te vágysz arra, hogy legyen valami baja, keresed a baját, hogy segíthess neki, hogy "megmentsd", és a tiéd legyen... mint egy romantikus filmben.

2022. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!