Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan sztorid, hogy...

Van olyan sztorid, hogy utcán, buszon összemosolyogtál/összenéztél valakivel és megbántad, hogy elszalasztottad az alkalmat?

Figyelt kérdés
Elmeséled az egész sztorit, hogy hogy történt?

2022. febr. 18. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kozepsuliban volt egy csaj, aki az utca tuloldalarol atszolt (a bnoi tarsasagaban) hogy milyen aranyos srac vagyok, meg ilyesmi, en meg mint egy bamba marha csak mentem tovabb.. :D
2022. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Volt egy pár ilyenem.

Egyszer buszon leültem egy 10/10 csaj mellé, akivel ráadásul egy egyetemre jártam és egy városban laktam, 40 percen át ültem mellette úgy hogy egy szót se nyögtem ki azután hogy megkérdeztem leülhetek-e mellé.

Korábban, gimiben meg akkora ziccert hagytam ki mint ház, a csajszi akibe pont szerelmes voltam, pár méterrel jött mögöttem suliba, épp valami lyukas óra volt már vagy nem tudom, de ember alig volt az iskolában, megfogtam neki az ajtót, ő mosolyogva megköszönte, én barom meg ennyivel elintézettnek láttam a dolgot, holott felkísérhettem volna és közben megismerhettem volna.

Jó nagy lúzer vagyok annyi szent.

2022. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ami nem történt meg, azt én igazából nem tudom megbánni, mert nem tudom mi lett volna, ha megtörténik.

De volt olyan, hogy vonaton pár szót beszéltük egy lánnyal, meg volt aki bejött a munkahelyemre, a lakásába akart valamit, amivel ott nem igazán foglalkoztunk, de magánemberként tudtam volna segíteni neki. Utólag mindkét esetben gondoltam, hogy lehet, hogy megismerkedhettem volna velük.

De pl volt egy lány, akivel hasonlóan találkoztam, de nem használtam ki a lehetőséget, aztán pár hónap múlva egy ismerősöm megismerkedett vele. (Véletlenül, tehát nem rajtam keresztül, illetve a lánnyal semmi közünk nem volt egymáshoz, csak egyszer futottunk össze a munkahelyén, pár szót váltottunk és utána ott is eszembe jutott, hogy esetleg lehetett volna valami) Szóval az ismerősömön keresztül jobban megismertem a lányt és úgy látom, jó, hogy nem lett köztünk semmi.

2022. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló ízlésű csajokkal, vagy akiknek tetszhettem több esetben is felfigyeltünk egymásra, tömött járaton mellettem volt egy sportos tetkós csaj, szerencsére később meg is találtam közösségi oldalon mert ebben a városrészben lakik, többször szemeztünk, a haját a másik vállához rakta át, tudta hogy figyelem, amikor leszállt még vissza is nézett utánam.

Bevásárlóközpontban, villamoson, buszon, de volt hogy autóban pirosnál figyelgettem a megállóban egy csajt, annak intettem és mosolyogva vissza intett, azt tapasztaltam hogy a maszkos időszak alatt bátrabban figyelünk fel a másikra.


Sosem ragadtam meg a lehetőséget egyikőjüknél sem, én is féltem a helyzettől.

2022. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ennél az estnél nem nagyon volt esély bármire, de azért élénken él még bennem, mikor egyik nyáron Pesten a Deák téren kora délután az egyik városnéző buszról két korombeli (tippre külföldi turista) csajszi elkezdett széles mosollyal integetni meg csókokat dobálni nekem, hirtelen meg is lepődtem hogy nekem szól-e tudniillik nem vagyok egy jóképű istenség enyhén szólva, aztán én is integettem meg küldtem nekik egy puszit mire nevettek meg még jobban integettek. Utána meg továbbment a busz.

Egészen szürreális volt, de nagyon jól is esett egyúttal.

2022. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elég komoly szociális fóbiával kezdtem meg anno a gimnáziumot ami azóta elmúlt és rengeteg olyan eset idéződik fel bennem amit akkor fel sem ismertem ma meg már tudom, hogy nagy lehetőség lett volna.


Pl első nap a gimiben tesi órán a szemembe nézett az egyik lány és azt mondta nagyon szép szemeim vannak. Látványosan bámult, illetve ült is mellettem, amikor beteg voltam akkor pedig elsőként jelentkezett önként, hogy elküldi a tananyagot. Nem sokkal később olyan kijelentéseket tett, hogy nagyon szívesen rám ülne, meg ehhez hasonló dolgok én marha meg fülem sem rezdítettem :D Pedig mekkora lehetőség lett volna. Elég kitartó volt pedig szegény.

Csakhát általános iskolában bántottak és nem tudtam megbízni senkiben, féltem minden közeledéstől. Talán ha elmegyek egy pszichológushoz, más lett volna.

2022. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt, hogy összemosolyogtam fiatalabb, idősebb nővel, de nem történt semmi más.

Volt egyszer a metrón, hogy a nő lábát néztem, majd a szemét, felfigyelt rám. Többször összenéztünk, ő enyhén mosolygott, de semmi több. Szerintem külföldi lehetett, ők ilyen téren nyitottabbak.

2022. febr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Volt, de nem irom le, nehog, felismerjen a csaj :D
2022. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Volt. Sosem tudtam értelmezni a testbeszédet, mimikát, rengetegszer fogalmam sem volt arról, ha egy srác flörtölni akart velem. Egyszer 15 évesen még elengedték egy buliba a szüleim, utolsó busszal mentünk haza. A busz végében utaztam a sarokban és egy helyes évfolyamtársam utazott velem szemben, nézett végig és mosolygott, én meg gondoltam, biztos megint lekajáltam magam, vagy hasonló. Egy hét múlva az osztályteremben egy fiú barátommal azon versenyeztünk, ki tud jobban hintázni a székén. Bejött az a srác valami ürüggyel, ránk nézett és utána ki is ment. Mondták később, hogy tetszettem neki, de azt hitte, a haverommal vagyok együtt és feladta. Aztán régen minden este 11-kor tettem kint egy sétát (nyugis környék, nincsen kint akkor senki), és többször összefutottam egy sráccal. Egyszer pléd is volt nála, így leültünk a mezőre és dumáltunk a csillagképekről, meg az aszteroidákról. Aztán felvetettem, hogyha van nyáron napozás, akkor ez most "holdazás", mert este van. Nevetett és azt mondta, fura vagyok, amin nagyon meggaragudtam, ez nálam a legnagyobb sértés, és nem kerestem. Utána mondta később a haverja, hogy tetszettem neki, de én mindent szó szerint érték, illetve könnyen félreértem, ha egy szónak több jelentéstartama is van, főleg ha negatív. Rengeteg ilyen volt, amikor a könyvtárban egy helyes szemüveges srác mindig megmutatta, ha új lexikon jött és a kedvemért segített is keresni. Nekem nem tűnt fel, hogy esetleg lehetne több is.
2022. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár éve jöttem nagyszüleimhez a 98as busszal kökiről. Valahol felszállt egy nagyon kis hippi kisugárzású leányzó. Szép kalapja is volt ha jól emlékszem, meg színes ruhája.


Szép szabad is volt. Megevett valami kis joghurt szerű valamit a buszon.


Semmi különös nem volt, nem láttam nagyon az arcát, így a személyiségét se tapasztaltam igazán. Aztán talán hátrébb jött( én leghátul ültem).

Amikor szálltam le, talán összenéztünk, de nem volt semmi.


Amikor leszálltam, elgondolkodtam, és visszanéztem. Ő is nézett engem. Nem néztünk el. Két szabad hippi nézte egymást. Mosolyogtunk és néztük egymást több másodpercig, amíg a busz messzire nem ment tőlem.


Hát ennyi.


Volt még pár eset, de ez valahogy jobban megfogott mint a többi.

2022. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!