Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » DNS tesztet csináljak?

DNS tesztet csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap meguntam magam aztán elkezdtem gondolkodni ezen, lehet, hogy ha megcsináltatom kiderül mondjuk olyan ami segítségemre lehet , pl. nyelvtanulás mert csak magyar megy, de az jól viszonylag vannak helyesírási hibák, pl sose tudom Lengyelországba vagy Lengyelorszagban. Mindegy lényeg, hogy kinyitna kapukat? Mert annyit tudok magamról, hogy fehér férfi vagyok barna szemmel meg, hogy Szegeden éltek 1929-ig a nagypapámék. Utana meg jöttek Somogy megyébe dolgozni azóta itt vagyunk

Tök átlagos minden. Szóval ezért gondolkodtam el ezen. Meg van valami rokon Ausztráliába , de gyökerek voltak mert 1956-ba kimentek kellett volna dédpapámnak valami gyógyszer ami ott volt kapható és azt irta vissza az egyik, hogy "nem" tehát ilyen nyomi. De ha megismerném a leszármazottját az is jó lenne legalább lenne program.



máj. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva az, hogy nem vagy biztos a magyar nyelvtan alapjaiban, eltévesztesz ezt-azt, nem azzal függ össze, hogy az üknagyapád hol élt.

Nézd meg hány olyan ember él itt, aki itt született és nőtt fel, tökéletesen beszél magyarul, de a szülei nem magyarok, pedig a teóriád szerint nekik törniük kéne a magyart.

máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Csak könnyebben tanulnak más nyelvet.
máj. 22. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Felőlem..
máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt gondolod, h ha kiderülne, hogy 1/16 rész irokéz indián vagy és 1/165 rész japán, akkor könnyebben menne a nyelvtanulás, mint most, hogy még nem tudod?
máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés? Nem bántásból mondom, de én a helyedben képességfelmérést csináltatnék. Ha DNS tesztre volna pénzed, inkább erre töltsd. Fogalmam sincs, egy DNS teszt milyen kapukat nyithatna meg, de egy képességfelmérés (ezek függvényében intelligencia teszt, nyelvi készségek felmérése) már sokkal közelebb vihet önmagad megismeréséhez, ami nyithat is kapukat.
máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4, végülis, beszélhetünk placeboról. Mint amikor azt mondod, hogy ha valamit eszel akkor jobban fog menni a matekdoga. Meg van a tudásod hozzá csak az étel evése után ezt el is hiszed és más oldalról állsz a matekdogához.

Szerintem ez is ilyen.

Valószínáleg a kérdezpnek menne a nyelvtanulás ha kiderülne, hogy ő kicsoda (bár logikátlan abból a szempontból, mert pont erre fogta a kérdés leírásában azt, hogy nem tud aap magyar dolgokat).

máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Tavaly szeptemberben én is csináltattam dns tesztet, nagyon izgalmas elkezdtem építeni a családfámat és azóta is mindig van valami újdonság. Sőt rájöttem hogy a régészeti leletek dns mintájával össze tudják hasonlítani a te dnsed-et.

1. A jelenkori rokonok és az ősi rokonaidat is megtalálhatók. Én az eredményeket megerősítettem azzal hogy 3 családtagomnak lett beküldve a DNS mintája. Amúgy még nagyon sok mindent elárul a tulajdonságaidról az étkezési szokásaidról satöbbi satöbbi

máj. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?

Én onnan tudtam meg, hogy nem vagyok 100%-ban magyar (mintha létezne ilyen amúgy... senki sem 100%-ban magyar), hogy mikor fater a hungarista korszakát élte, akkor egyszer felhívott, hogy családfakutatás közben kiderült, hogy mi szlávok vagyunk.

Nyugodtan vedd fel a kapcsolatot az Ausztráliában élő ággal, ha érdekesnek tartod. Én is felvettem kamaszként a kapcsolatot távoli rokonokkal, akik Zala megyében éltek, és a nagymamám mesélt róluk (mi Borsod megyében éltünk). Új emberekkel ismerkedni sosem rossz.

DNS tesztet nem csináltatnék a helyedben, semmi nem derül ki belőle, és nem leszel különlegesebb attól, hogy 10%-ban ez, vagy az vagy. Úgyis az számít a végén, hogy hol nőttél fel, milyen kulturális közegben.

máj. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!