Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Frusztrált vagyok mert nem...

Frusztrált vagyok mert nem lehetek orvos, ti ezt hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alkalmas, nem bírom a tanulást, valamint szerintem tönkre tenne.

De nagyon vonz valamiért... Ha valaki van így rajtam kívül, akkor hogy kezeli ezt? Nem feltétlen orvosi irányra gondolok, akármi lehet.


2022. febr. 19. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Mi az olyan nagy dolog leülni és tanulni?
2022. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Rád erőltetik ezt az életpályát a szüleid? Vagy a rokonság? Voltál már gyakorlati oktatáson?


Milyen orvosi szakot választanál? Háziorvos vagy egyéb szakirány? Kicsit kevés az infó.

2022. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 Nem vagyok rezidens, ember...

Csak valamiért nem megy a tanulás, nem lesz jó érettségim (mert ugye nem egyetemista vagyok).

2022. febr. 19. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi gondod legyen az egész életben komolyan. Menj el dolgozni. Vagy kapard a falat, feküdd ki az ágyat.
2022. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha már előre eldöntötted, hogy valami nem megy, akkor miért morfondírozol rajta? :) honnan tudod hogy rosszul fog sikerülni az érettségid ha még meg se írtad? Ezek felesleges körök voltak, remélem belátod. Miért akarsz orvos lenni? Feltetted már magadnak ezt a kérdést? Ha meg túl soknak érzed ezt a szakmát, akkor válassz valami mást.
2022. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Én például nem vagyok alkalmas könyvolvasásra, mert keveset látok, pedig nagyon szeretném így eltölteni a szabadidőmet! Legszívesebben üvöltve sírnék, ha valakit meglátok, kezében egy könyvvel, vagy rejtvényújsággal.

Te, hogy kezelnéd ezt?

Ha csak a "nem akarás" miatt vagy alkalmatlan valamire, akkor csakis rajtad múlik!

2022. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5 mert írtam hogy nem megy a tanulás
2022. febr. 19. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy értve nem megy? Nehezen sajátítod el a tananyagot, vagy nekiülni nehéz?
2022. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Stresszes leszek tanulás közben.
2022. febr. 19. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek meg a fizikai adottságaim az álommunkámhoz.

De tudom élvezettel csinálni a mostanit is, és remélem, idővel majd találok valami új célt, amit esetleg teljesíteni is tudok.

Ne aggódj, kihevered majd te is! Ha arra gondolok, hány volt osztálytársam akart színész vagy énekes lenni gimiben, aztán nem lettek azok, de élnek és virulnak, még senki nem kötötte fel magát közülük a diófára amiatt, emiatt.

2022. febr. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!