Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajzotokba ezeket bele...

Önéletrajzotokba ezeket bele szoktátok írni?

Figyelt kérdés

Ti bele szoktátok írni az önéletrajzotokba a "hobbi, érdeklődési terület, egyéb: olvasás, főzés, stb" részt? Szerintetek érdemes?

Illetve, ha tanultok egy nyelvet, pl orosz, akkor azt beleírjátok a nyelvismerethez, hogy "orosz alapfok, folyamatos fejlesztés", vagy valami ilyesmit írtok bele?


2022. febr. 21. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hobbikról egy rövid 1-2 mondatos bejegyzést írok a legvégére, a folyamatban lévő képzést mindenképpen beleírom, egyrészt mert időt vesz el, és azzal lehet, hogy számolni kell a munka szervezése szempontjából, másrészt lehet releváns is a pályázott munkakörhöz, akkor pedig jó pont, hogy fejlesztem magam.
2022. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, europass önéletrajzom van, csak a tények.

Ha valaki kíváncsi valamire hívjon bizalommal interjúra... :)

2022. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem irnam bele. En foto se szoktam mellekelni,mert elol hianyzik egy fogam.
2022. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
van amelyikben benne vannak a hobbiaim, van amelyikben nincsenek. a nyelvtudast en mindenkeppen beleirnam, akarmilyen alacsony szintu
2022. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem árt beleírni, mert az érdeklődési területek a HR-nek adatok
2022. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Hobbiból nagyon max kettőt írj bele. Nekem az volt egyszer a vesztem, hogy ráálltak a hobbi témára és interjún azokról faggatóztak, aztán arra jutottak, hogy munka mellett annyi mindent csinálok, hogy csoda, hogy maga a munka belefér az időmbe... Azóta csak a legjellemzőbbet írom be.

A folyamatban lévő nyelveket nem írnám be, esetleg térj ki egy mondattal rá az interjún, aztán vagy ráharapnak vagy nem, de az önéletrajzba az kell, ami már van és "kézzelfogható". Esetleg annyit hogy szereted magad képezni, jelenleg is ezt és ezt tanulod.

2022. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10+ éves tapasztalattal összesen másfél oldalas a CV-m, csak a legfontosabb dolgok vannak benne, de van benne link a Linkedin profilomhoz ahol minden részletesen ki van fejtve. Nem nagyon volt még olyan, hogy ne hívtak volna be valahová interjúzni a CVm alapján.
2022. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor még kezdő voltam, akkor beleírtam ilyeneket is, hogy ne tűnjön annyira üresnek az életrajzom. Azóta viszont megjártam pár munkahelyet, és ilyenekkel már érdemben ki tudtam tölteni, úgyhogy a sallangot kitöröltem belőle.
2022. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Angliaba koltoztunk. Elso eletrajzomba szinte nulla angol munkatapasztalat. Olyan bemutatkozot kanyarintottam az elejee,hogy a fobb pozitiv tulajdonsagaimat kiemeltem nagyobb betuvel es meg is vastagitottam.

Felvettek, Igaz csak szakacs melle kisegitonek,de az is melo es fizettek erte. Sot volt,hogy irtam kiserolevelet is,hogy nicns penzem adjatok munkat,mert dolgozni akarok.

2022. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lol. ne haragudj utolso de az nem teljesitmeny, vendeglatasban szinte mindig hiany van foleg konyhan mert senki nem akarja azt a szar melot csinalni
2022. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!