Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy sírok?

Normális, hogy sírok?

Figyelt kérdés
Ma egész jó napom volt, jó kedvem volt egész nap. Van egy osztálytársam (fiú) akivel régen jó barátok voltunk, aztán egy ideig hatalmasat zuhantam miatta miután összevesztünk. Ma már nem igazán befolyásolja a hangulatom, ha a közös emlékkekre gondolok, szó szerint hányingerem lesz. Nem hinném hogy ő az oka, de akkor miért sírok egy teljesen átlagos nap után?

2022. febr. 22. 20:34
 1/7 anonim válasza:
97%
Fáradt vagy talán? Lehet sok a terhelés a suliban!
2022. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy én lány vagyok. Egyébként a fáradtság lehetne de 2 hetet beteg voltam, volt időm kipihenni magam, ma mentem először suliba. Most igazából a terhelés sem annyi, ami van azzal meg megbírkózok.
2022. febr. 22. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
cigarettafüst?
2022. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%
1. Vok lehet megviselt a betegség
2022. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Én nem dohányzok, és a közelemben sem senki, úgyhogy ez a lehetőség ki van zárva.
2022. febr. 22. 20:49
 6/7 anonim válasza:
91%
1 vagyok hány éves vagy? Őszintén, az segíthet
2022. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
Szemfesték?
2022. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!