Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet lekoptatni egy...

Hogy lehet lekoptatni egy elmebeteg nőt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, de teljesen megfojt, állandóan veszekszik valakivel, egyszóval nem százas.

Közöltem vele, hogy nem szeretnék tőle semmit de már már zaklat hívogat stb.. néha már ilyeszto, szerintem képes lenne másban vagy magában is kárt tenni.

Mitévő legyek?



2022. febr. 23. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
ilyezd el
2022. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugy hogy nem küldesz neki privàt fotokat?!
2022. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Valld be, hogy nincs egy vasad se, ellenben megfojtanak a törlesztők.
2022. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg letiltani.
2022. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem küldök neki semmi privát képet, egy munkahelyén dolgozunk és egy településen lakunk. Sokszor észre vettem, hogy a házamat nézi az út másik feléről és erre kovályog. Szép sem csúnya szóból sem ért, de olyat sem csinál, hogy rendőrt tudjak hívni rá.
2022. febr. 23. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
K*rogasd. Ingyen gáré. Lekopni nem fog az tuti, mert jön vissza mint a bumeráng, asszondod. Nincs mit.
2022. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Nem mindenki él aljacigány életmódot. Nem csoda, hogy lenulláztak. ^_^

2022. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Kérj mindig tőle pénzt, mert neked nincs
2022. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

#7 Nem hogy az aljacigány életmód, de kb. még a nemi élet is távol áll tőlem, szóval kikérem magamnak (majd meg is iszom, nyilván).

Akár lehet így is, én csak amondó vagyok. A másik meg, komolytalan kérdésre nehéz rendesen válaszolni. Baszki, ha én egy átlag embert ki akarok iktatni az életemből, akkor megoldom vagy így, vagy úgy, pláne ha nő az.

2022. febr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

#7 Meg ja, az én válaszomat legalább értékelték. A te válaszod még arra sem lett méltatva (jövőben változhat, fenntartom rá a jogot).

Vagy mi, tapasztalat beszél belőled?

Nem tudom, van még mivel visszavágnom? Mert gondolom ez a játék lényege, ezé állsz bele gyökér módon egy random válaszba.

2022. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!