Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban a nőt,...

Ha egy kapcsolatban a nőt, sok kritika éri az öltözködésével kapcsolatban, de a férfi sok pozitív visszacsatolást kap a külsejére, akkor kinek érdemes hordani a bizonyos nadrágot (laza farmert)?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő személy karakán személyiséget képvisel, melyikük kezdeményezheti a megoldásokat, lezárásokat akár egy munkahelyen?
2022. febr. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát kinézet alapján akarod meghatározni kié legyen a vezető szerep? Kitalálom: a nő a domináns igazából, a pasi meg ál-okokat keres hogy lenyomhassa.
2022. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Viszont, a pasi nem papucs, de nem is annyira domináns, mint a nő. Nem akar versenyezni, de igazából nem lehet eldönteni, hogy kinek a szava a mérvadóbb? Így, külső megállapítás is a célravezető.
2022. febr. 23. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, pont nem célravezető a külső annak a megítélésében kinek a szava döntő. Az a döntő ki a józanabb gondolkodású, ki a gyakorlatias.
2022. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem tudom eldönteni, több infó kell. Vannak csendesebb, nyugodtabb dominások is, sőt ez inkább a jellemző, de nem hiszem ,hogy ilyen élesen elkell dönteni ki a domináns és vannak fontosabb dolgok is a kapcsolatban.

Én ezt tenném:

Egy teszt időszak alatt kipróbálnánk egymást, szerintem az korrekt, de csak egy-egy napra. Bizalmi játéknak tökéletes.

2022. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt egyértelműen a nő eltaposása a cél, akármire hivatkozva.
2022. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!