Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog hogy a háborús...

Normális dolog hogy a háborús helyzet miatt feszültnek érzem magam?

Figyelt kérdés
A kisembernek nem kell ebben semmi nagy dologról dönteni, ráadásul nem itt zajlik ez az egész, de mégiscsak a szomszédban, bármi elsülhet rosszul bármikor.. az állandó aggodalom befészkeli magát az ember agyába, nagyon rossz érzés, és nem lehet tudni hogy hiába aggódom vagy sem..

2022. febr. 24. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az ember ilynekor átgondolja hogy pont ugyanolyan ember mint bárki párszáz kilóméterrel arrébb és basszus bármikor az ő feje felett is ennyire random módon repülhet a rakéta....
2022. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ijesztő.

Bennem egy alapvető biztonságérzet ingott most meg.

Az ember azt hiszi, hogy ma már nem lesznek háborúk fejlett országokban/a közelben, mert globalizáció van, az emberek elfogadják, "szeretik" más országokból valóakat, akár barátaik, multik miatt pl munkatársaik vannak a másik országban. Továbbá, hogy talán tanultunk a két világégésből.


Ilyenkor reng meg az emberben ez a hit.

Bármikor megtörténhet nálunk is, vagy akár 10-20 év múlva a környezetvédelmi problémák miatt is.


Amúgy együttérzek a kárpátaljai magyarokkal.

Jó ismerőseim a délszláv háború elől menekültek át Magyarországra. Két nő kislány volt akkoriban, a kisebbik úgy mondta mindig, hogy "gombáznak"... :(

2022. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, én nem nezek híreket, reggel bal labbal keltem fel, kb semmi nem sikerült, minden bajom van egész nap, azt se tudom mit kezdjek magammal. Reggeltől, anélkül, hogy tudtam volna mi van.

Aztán délután tudtam meg hogy mi van. Azóta olvasom a híreket. Hat nem lettem jobban 😔

2022. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%
En nem erzek ilyesmit. Sot.. de gondolom te lany vagy.
2022. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Félek én is. Ennyire törékeny a biztonságunk. Nagyon gyorsan történt minden. Nem is merek tervezni.
2022. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!