Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyat ismertek, akit gyerekkén...

Olyat ismertek, akit gyerekként bántalmaztak a családjában? Mit tett a környezete: iskola, védőnő, orvos, szomszédok? Hanyas években volt ez?

Figyelt kérdés
Volt az iskolában egy lány, a 90es évek végén, akit egyszer úgy megvertek otthon, hogy eltörtek a kézfejében a csontjai (a fejét védte) Lehet, többször is verték, én ezt az egyet láttam/tudtam. Tudták az iskolában is, meg a védőnő is, de se a tanárok, se a védőnő nem tett semmit.
2022. febr. 26. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom foylamat verte az apja, volt hogy ott játszottunk náluk többen egy korosztályból aztán valami apróságot csinált, valamit nem tett vissza a helyére vagy yilesmi volt, de tényleg enm angy dolog, de előttünk is verte faterja.
2022. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismertem akit ebédkor/vacsorakor szíjjal vertek ha nem akart annyit enni mint amit a szülei a testi fejlődéséhez elegendőnek tartottak. Régen volt ez már, de akkor ez senkit nem érdekelt.
2022. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl bántalmaztak. A fiú testvérem. Volt látható nyoma, de lesz4rta mindenki.

Volt egy osztálytársam is, aki nem egyszer jött suliba kék-zöld foltokkal. Őt az apja verte. Inkább megvetették, lenézték az ilyen diákokat a tanárok..

20 éve voktak ezek.

2022. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
90's években voltam sulis. Mindenki tudta mi ment. A szomszédok akkor se csináltak semmit bármikor Apàm elővette a baltát.
2022. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Engem utána nem engedtek suliba, míg el nem múltak a kék zöld foltok.
2022. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az az undorító, hogy sokan hogy istenítik ezeket a régi barbárokat.
2022. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az az undorító, hogy azokat istenítik akik hivatalból kötelesek lettek volna intézkedni, de semmit nem tettek.
2022. febr. 26. 09:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Akinek a kezét eltörték, az anyja beszélt a pedagógusokkal, akik annyi tanácsot adtak neki, hogy a lány gyerekeket szigorúan kell fogni. Semmit nem tettek, hogy úgy járt iskolába, hogy el volt törve a keze, de nem volt vele orvosnál. Annyit mondtak neki: máskor ne verekedj.
2022. febr. 26. 09:07
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt egy osztálytársam, az apja alkoholista volt. Csak úgy szórakozásból szíjjal kékre zöldre verte a fiút. Tiszta hurka volt a szíj helye. Tornaórán külön öltözött, hogy ne lássák az összes nyomot rajta. A tesitanár csak annyit mondott neki: vegyél fel melegítőalsót.
2022. febr. 26. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ez Bt nálam is. El is jöttem onnan amint lehetett.
2022. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!