Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeknek miért nem elég...

A melegeknek miért nem elég jó az ha az iskolaorvos vagy védőnő tartja a felvilágosítást az iskolákban, óvodákban?

Figyelt kérdés

Miért gondolják, hogy ők egy képzett szakembernél vagy akár nálam, a szülőjénél alkalmasabbak arra, hogy elmondják neki mi a helyzet heterókkal, melegekkel? Miért ő kell ide, akinek soha nem volt és nem is lesz gyereke?


https://www.youtube.com/watch?v=HPOH1HS5cgE



2021. jún. 29. 03:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
54%

Kussoljatok a melegekről.


Egyrészt éljed már meg hogy valaki eléd áll, és elmagyarázza neked, hogy milyen irreleváns az összes problémád az életben, és hogy maradj csendben amikor leköp és megtapos téged valaki, mert csak másokat idegesítesz.

Ja, és mostantól az emberek szemében egy pedofil vagy, akinek az egyetlen célja hogy gyerekeket molesztáljon.


Másrészt meg minden nap nyíg itt valaki, hogy "jaaaaj jaj jaj manapság mindenhol csak a b..uzik a téma" miközben pont hogy ti, ostoba homofobok hozzátok fel a melegeket.


Itt egy ötlet: mi lenne, ha te, és minden értetlen kussolna, ha megszületik a fejetekben egy kósza gondolat a melegekről, és így a többi IQ koldus sem fog picsogni a sok meleges kérdés miatt.

2021. jún. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

A kérdésre nem válaszoltál.


"Másrészt meg minden nap nyíg itt valaki, hogy "jaaaaj jaj jaj manapság mindenhol csak a b..uzik a téma" miközben pont hogy ti, ostoba homofobok hozzátok fel a melegeket."


Hát nem mi "homofóbok" vonulunk fel minden évben közlekedési dugót okozva szerte a városban, csak hogy észrevegyenek minket. Meg csinál nekünk a Coca Cola reklámkampányt. Meg vagyunk ott mindenhol meg a csapból is mi folyunk.


Amúgy mindenki homofób egyből aki kritizál titeket?


A kérdésre válaszolj inkább mert terelsz.

2021. jún. 29. 03:49
 3/61 A kérdező kommentje:
Nagyon nem mindegy, hogy ki megy oda a gyerekemhez teletömni a fejét.
2021. jún. 29. 04:27
 4/61 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon nem mindegy, hogy ki tomi a gyereked fejet, akkor miert nem valogatod meg az osztalytarsait, tanarait? Toluk is rengeteget tanul akaratlanul, de ez gondolom mar nem aggaszt teged.
2021. jún. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Óvodákban?
2021. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl van rohadt sötét, végletekig rasszista és homofób védőnő ismerősöm.
2021. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki meleg/leszbikus/transznemű/queer/stb sokkal jobban el tudja magyarázni min megy keresztül akár kis-kamasz vagy felnőtt korban.

Kérdező, szerintem a városi védönő, Julis néni, akinek az idejében még szitokszó volt a melegség, és a férjura egy nap 3 bzit is elpáholt, nem a legalkalmasabb erre. Még ha emberséges keretek közt is, pusztán biológiailag mesél a dologról, szerinted azzal mit tanulnak meg a gyerekek? Mert szerintem kb semmit, csak, hogy ilyen van az állatvilágban is és, hogy "hiba" a természet rendszerében.

Úgy gondolom ehelyett egy LMBTQ szervezettag sokkal messzebbmenőkig tudna segíteni/magyarázni.

Mert persze, a vallásról beszélhet aki nem vallásos, a vegetarianizmusról, aki nem vega, vagy az üzletpolitikáról, akinek fingja sincs róla, de őszintén, ugyanaz lesz? Szerintem nem.

2021. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Igen, mint az köztudott a védőnőkről általában, hogy bzikat vert anno a férje, úgy a melegekről is köztudott, hogy mind pedofil.


Az miért van akkor, hogy amikor hittant meg erkölcstant akartak kötelezően bevezetni, akkor vért hánytatok, okádtatok (LMBT), de ha a bziságról kell beszélni meg a transzokról, akikkel jó eséllyel egy felnőtt ember sem találkozik személyesen soha a büdös életben, az teljesen rendben van?

2021. jún. 29. 07:07
 9/61 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt hit és erkölcstant is tanultam. Nem mondom, hogy rossz volt, csak uncsi, úgyhogy nem értem ki mikor hány vért emiatt :D De legalább kibukott, hogy csak egy személyeskedő alak vagy.

Illetve nem, nem mindenki férje vert melegeket, de a védőnők nagyrésze mind idősebb, a régi idők eszményei szerint tanít. És az elmeleteddel ellentétben ezt a bőrömön tapasztaltam.

2021. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Azóta nem képeztek védőnőket igen, ugyanazok dolgoznak mint 30 éve. Meg hát az is köztudott, hogy a régi idők eszményeinek szerves része volt a bziverés.

Arra nem válaszoltál, hogy miért egy transz megy be "tanítani" meg tömni a gyerek fejét LMBT által kitalált kifejezésekkel?

2021. jún. 29. 07:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!