Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor döntenétek úgy hogy...

Mikor döntenétek úgy hogy érdemes elhagyni az országot?

Figyelt kérdés
Nyilván a konfliktus miatt kérdezem.
2022. febr. 26. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha itt is háborúzni akarnának.
2022. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Már 5 éve másik országban élek.

Sokkal jobb fizu,jobb életkörülmények,nincs annyi politika errefelé.

2022. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha újraválasztják a Fideszt, nem vagyok hajlandó debilek között élni.
2022. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már évekkel ezelőtt úgy döntöttem.
2022. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már elvan döntve. A háború csak meggyorsitana a dolgokat.
2022. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Soha. Itt születtem itt is akarok meghalni.
2022. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha Magyarorszag... izé... Orban úgy döntene, hogy Magyarországot kijatsza az Euból.


Nekem jelenleg van egy 8 éves tervem, hogy elhagyjam az orazagpt, de ha ez a lépes hamarabb bekövetkezik, akkor akár jövőre kimennék wc-t pucolni...

2022. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oroszok bármilyen módon fenyegetnek minket, akkor elképzelhető, hogy felszállok a következő nyugatra tartó vonatra, ha az nem fog közlekedni akármiért, akkor bringával indulok el vagy akár gyalog.


Egyébként meg ha Orbánék maradnak, akkor 1 éven belül le szeretnék lépni akkor is, ha a háború nem durvul el.

Ha nem maradnak, akkor 2-3 éven belül.

Alapvetően le szeretnék lépni. Nincs meg ebben az országban a demokrácia kultúrája, nem tudunk normális(abb) vezetőt választani, nem tudunk kiállni magunkért, egymásért. (Lásd pedagógusok ekézése...) Tanult tehetetlenség, küzdőszellem hiánya, megalkuvás, megkeseredés jellemző sokakra.

2022. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Ha az oroszok bármilyen módon fenyegetnek minket, akkor elképzelhető, hogy felszállok a következő nyugatra tartó vonatra, ha az nem fog közlekedni akármiért, akkor bringával indulok el vagy akár gyalog."

Igen, csak a háború miatt kérdezem, szóval ilyen fideszes dolgok ne legyenek. Se debilezések.

2022. febr. 26. 09:55
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert szted itt nem lesz orosz nyomás és esetleges háború, ha a fidesz kijátsza magát az euból?
2022. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!