Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen el vagyok késve a...

25 évesen el vagyok késve a dolgokkal?

Figyelt kérdés

Most fogok elvégezni egy okj-s szakmát, amiben dolgozni szeretnék.

Még nem volt munkahelyem, nincs félretett pénzem sem.

Még nem volt párkapcsolatom sem.


Mennyire vagyok elkésve a dolgaimmal szerintetek?



2022. febr. 26. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Nagyon el vagy késve
El vagy késve
Kicsit el vagy késve
Nem vagy elkésve
Egyáltalán nem vagy elkésve
Hasonló helyzetben vagyok én is...
73 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Néző pont kérdése.
2022. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi idősen én már rég dolgoztam. Nagyon is el vagy késve, igen. Szégyen!
2022. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Előtted az élet. Fiatal vagy még. És egyébként se másokhoz hasonlítsd magad.
2022. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem szabad másokhoz hasonlítani magunkat. Másnak ilyenkor már kb.13 éves kapcsolata volt, utána nehéz volt magában a darabokat összeillesztenie. Csak annak szabad nagy figyelmet szentelni, ami szeretnénk, ha fejlődne az életünkben.
2022. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi idősen már késő..., én a helyedben már tejet sem vennék. (Irónia, várom a lepontozásokat a nem értőktől).
2022. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%

Figyelj, én nem fogok itt kamuzni neked.


Igen, kicsit mondhatni késő, pláne, ha szeretnél esetleg még ebben az életben saját otthont meg családot, amit magadnak kell megteremtened.


Basszus, én 25 évesen már évek óta dolgoztam, amellett tanultam, akkor volt az esküvőm és akkor vettük a telket, amire építkeztünk. Nem azt mondom, hogy ez a kötelező, de amit te csinálsz, az a ló túlsó oldala.


Évek óta felnőtt ember vagy, ideje elkezdened úgy is élni, ha nem egyedül akarsz meghalni anyád nyakán élve.

2022. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkinek az életében más az időzítés szerintem és más dolgokat más időben kell megtapasztalnia.


Én 17 évesen úgy éreztem, hogy el vagyok késve mert nem volt még barátom és még csak nem is csókolóztam, de aztán valahogy elterelődött erről a figyelmem és nem érdekelt. 19 évesen lett barátom és onnantól éveken keresztül folyamatosan volt is 3 barátom vagy mindig valaki akivel randiztam.

Most vagyok 26, rengeteget tapasztaltam ezekben az években.. nem vagyok házas, de nem fogok ezen stresszelni vagy azon hogy éppen nincsen kapcsolatom.

Az egyetemet is lassan egy éve végeztem el, hamarosan felmondok az első munkahelyemen és fogalmam sincs hogyan tovább, de nem esem kétségbe.

Én is szoktam úgy érezni, hogy sehol nem tartok, főleg hogy költözni szeretnék már, de tudom, hogy megvan az oka annak, hogy jelen pillanatban “itt tartok” és minden a helyére kerül.

Nem gondoltam volna én sem hogy lesz munkám vagy hogy egyszer olyan szerelmes leszek, mint a legutóbbi barátomba és olyanokat élek át mint vele.


Ezeket azért írom, mert nem tudhatod soha mi áll előtted és mit hoz az élet. Akármelyik héten vagy pillanatban megtörténhet bármi, de ehhez kell a te hited és bizalmad és a cselekedeteid együttese is. Mert szerintem egyidejűleg mi alakítjuk de közben a “sors”, élet, nevezzük akárminek… is a folyamatokat.

2022. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
4-5 év távlatából meg sem fog kottyanni, ha normálisan csinálod és nem szarod el.
2022. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És csak még annyi, hogy nem attól lesz jobb vagy boldogabb az életed mert a társadalmilag elvárt életkorban társadalmilag elvárt dolgokat csinálsz, teljesítesz. Persze, ha valaki eszerint akar élni, akkor hajrá, de nekem ez nem menne… tipikusan az idősebb generáció jön azzal a szöveggel, hogy ők ekkora meg ekkor már ezt csinálták, az volt nekik.. közben pedig semmi extrát nem értek el az életben (tisztelet a kivételnek) de előszeretettel nyomják rá a saját elképzeléseiket az életről a fiatalokra, ami senkit nem erdekel… mert el sem tudják képzelni, hogy lehet máshogy is élni mint ahogy ők tették.
2022. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#7. voltam
2022. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!