Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi az élet?

Tényleg ennyi az élet?

Figyelt kérdés
.. hogy másokról gondoskodom, dolgozom, takarítok? Úgy érzem sosincs vége a teendőimnek, egy robot vagyok, közben magányos, egyedül, boldogtalan. Ez lenne az élet? Ti hogy csináljátok?
2022. febr. 26. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha NEKED ennyi, akkor változttass rajta. NEKEM (nö vagyok) még véletlen sem, ennél jóval több!
2022. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem ennyi az élet...ha megunod bármikor változtathatsz.
2022. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Az élet boldogság, kacagás és jókedv. Olyan, mint egy vidámpark. Ahol mindenki boldog és kedves a másikkal, rengeteg a nevetés és viccelődés. Ez az élet tesó! 😉😉👍👍 25/F
2022. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha lúzer vagy, ennyi.
2022. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinek annyi az élete, amennyit kihoz belőle. Ha neked ennyi, akkor igen, de bármikor változtathatsz.
2022. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg ennyi :(

Örülj neki, hogy magányos vagy, legalább nem b*tat senki, azt csinálsz, amit akarsz.

2022. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Az önsajnáltatás és sopankodás sehova nem vezet valóban
2022. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Én is egyedülálló vagyok, de az nem azt jelenti hogy "nem b*tat senki". Amíg egy munkahelyet le lehet cserélni és megszabadulhatsz attól akitől akarsz, addig a családtagjaidat nem válogathatod meg. Van az az élethelyzet amitől szabadulni akarsz, de rajtad kívülálló okok miatt nem tudsz. :(

2022. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő. Van, akinek csak ennyi az élete, van, akinek még rosszabb, sokaknak pedig jobb. Az én életemnek például nem volt sok értelme eddig, az pedig majd kiderül, hogy később jobb lesz-e.
2022. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!