Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha en semmiben se vagyok jo...

Ha en semmiben se vagyok jo tenyleg semmiben se es eletcelom sincs sot elni sincs mar kedvem akkor en minek eljek?

Figyelt kérdés
egyszeruen semmihez se ertek, gyarba se vesznek fel ha veletlenul megis akkor kirugnak mert szar vagyok, iskolam sincs mindig is buta voltam mint a tok, akartam menni kepzesre de meg ott is intelligencia tesztet kellett irni a bejutashoz es meg az se sikerult, most akkor en minek elek max kozmunkara birok menni 50 ezerert es egesz eletemben masok segitsegere leszek szorulva, hat elet ez egyaltalan?? eszem nulla, kezugyesseg nulla, fizikai allapot szar. semmihez nincs tehetsegem.

2017. okt. 7. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
nem trollkodok, minden igaz amit leirtam, es semmi kedvem napi 8 orat dolgozni kozmunkan 50 ezer forintert, de masra meg nem vagyok alkalmas ezert nem akarok elni, ha egyszer magamra maradok akkor 50 ezerbol ugyis ehenpusztulok.
2017. okt. 7. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon intelligens lehetsz, ha ennyire jól ismered magad. Inkább az a baj, hogy másokkal is elhiteted, hogy hülye vagy, ők pedig lustaságból elhiszik. Nézd meg a miniszterelnököt, neki orvosi papírja van az elmebetegségéről, mégis vagy 2 millióan elhiszik neki, hogy zseni, 188 cm magas, vékony-izmos termetű és nem fél egy 88 éves vénembertől.
2017. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Harcosok! Harcoljatok, vagy elpusztultok!"
2017. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!