Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tenyleg ilyen az elet 20 felett?

Tenyleg ilyen az elet 20 felett?

Figyelt kérdés

19 voltam mikor kiköltöztünk nemetorszagba. Itt beiratkoztam egy suliba szakmat csinalni. A baratnöm a tavolsag miatt 2 ev kapcsolat utan elhagyott, barataim nincsenek. Egy emberrel beszelgetek facebookon is, az is az akkori magyar legjobb baratom. Suliban a nyelv miatt felenk vagyok megszolalni, de sikerült valahogy egy csajjal haverkodni, viszont csak akkor keres ha suliba kell menni, hogy vigyem el kocsival. Egyszerüen nem tudok baratokat szerezni. Felkelek dolgozok, suliba jarok, max ha haza jövök jatszok a magyar haverokkal gepen es alszok. Ez miert van? Ennyire szarfej lennek?! 15-16 eves koromban az egesz varos ismert magyariorszagon ahol laktam, most meg senkit nem is erdekel mi van velem. A nöket meg hagyjuk, eddig minden bnöm megcsalt, egy ejszakasok meg mar unalmasak. Valaki adjon valami tanacsot mert egyre jobban faradok bele az eletembe... valaszolok privatban is.

20eves fiu.



2017. jún. 15. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szanalom.com


ne sajnáltasd már magad ennyire.

2017. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért egy távkapcsolat nem olyan jó. Speciel nekem nem volt. De környezetemben igen. Ott maradtak meg a kapcsolatok ahol pl az volt,hogy 1 évre megy ki az egyik fél,de haza jön utána. Abban az egy évben is 2 havonta haza jött 4-5 napra.

De annál aki örökre kiment előbb utóbb tönkre ment.

Hiába a minden napos beszélgetés,videóhívás. Nincs közös program,közös élmény,nincs szex. Ellaposodik minden.


Barátság is ilyen,de persze ott is függ a felektől.


Azért az ember a személyes kapcsolat híve. Vagyis folyamatosan szükség van közös programokra,élményekre,lazulásra, meg a kontakt,hogy ott van. Megölelheted, párkapcsolatban meg más is van ölelkezésnél ugye. Ezek a személyes kapcsolatok eltűnnek akkor idővel ellaposodik minden.


Suliban meg a munkahelyen kéne barátkozni valahogy.


Amúgy unokatesóm is kint van. Neki sincs senkije kint,pedig pár éve kint van. Ő tudja a nyelvet elég jól. De nem nagyon jár sehová ahol barátkozni tudna sajnos.

Ő Münchenben lakik.

2017. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 10 éve Németben él, nem tud párt találni. Németeknek nem kell.
2022. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!