Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik még nem találtak munkát...

Akik még nem találtak munkát ovis gyerek mellett azoknak hogy telik a hétköznap?

Figyelt kérdés
Nem azokhoz szól a kérdés aki amúgy is otthon van kisebb gyerekkel. Enyém szeptemberben kezdte az ovit, de annyit volt beteg, hogy többet volt itthon mint oviba, nem tudom így érdemes e már keresnem, mert nekünk nincs nagyszülői segítség mint sokaknál, de már zavar, hogy nem dolgozok. Anyagilag nem gond, mert férjem jól keres, de nekem is jó lenne már felnőtt társaság.
2022. febr. 26. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy régi munkahelyemre nem tudok visszamenni, mert elköltöztünk. 7kor kelünk és fél 9re viszem oviba majd ha kell boltba megyek, postára stb. 2 naponta főzök, takarítok. Negyed 1re megyek a kisfiamért oviba, már mikor nem beteg, mert eddig 2 hétnél tovább még nem volt oviba egyhuzamba
2022. febr. 26. 13:48
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanígy telik, de én 4-re megyek érte.
2022. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is szerettem volna, hogy ott aludjon vagyis ő mondogatja mindig, hogy ne menjek délben érte. De mikor mondtam az óvónőnek azt mondta majd ha dolgozok. Én azt nem tudom hogy nyáron is akkor egész végig nem mehet ha még akkor sem dolgozok? Neki nincs testvére, nagyon szeret oviba járni.
2022. febr. 26. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az óvónő nem szabhatja meg, hogy meddig van oviban. Nálunk azt se tudják dolgozom, vagy sem. Ovi nyitva 6-tól 17-ig, addig ott lehet mindegyik beiratott gyerek.
2022. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy majd azt mondom dolgozok már azt kész.
2022. febr. 26. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is ez volt, hogy micel itthon vagyok a kisebbikkel, délben hozzam haza az oviból a nagyobbat. 1 hónapig csináltam. De csak szenvedés volt, mert mindig beleesett a kicsi alvásidejébe, babakocsiba meg az istenért nem akart elaludni. Úgyhogy megmondtam a vezető óvónőnek, hogy már pedig az én gyerekem ott fog aludni! Következő hétfőtől ott is alhatott. Vagy legrosszabb esetben tényleg kamuzd be, hogy dolgozol.. csak nem akarja ellenőrizni majd..
2022. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Hihetetlen, hogy ezt hetente megkérdezi valaki. Ugyanazt csinálják, amit a dolgozó anyukák este megcsinálnak másfél óra alatt, csak széthúzzák 4-6-8 órára (amennyit a gyerek oviban van). Egyetlen nem dolgozó ismerősömtől sem hallottam még semmi értelmeset, különöset, amit csinálna munka helyett. Az is érdekes, hogy mi tudunk dolgozni nagyszülői segítség nélkül.
2022. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet utolsó azért mert a tied nem beteg állandóan. Esetleg tolerálják a sok tp-t a munkahelyeden. De ha kritika helyett tudsz olyan állást mutatni,ahol havi 2 hét tp-t is tolerálnak a szülőnek,akkor oszd meg,azzal talán még segítesz is,beszólogatás hel,ett.
2022. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!