Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki különleges, nem hétköznapi...

Aki különleges, nem hétköznapi munkát végez, netán külföldön talált nagyon jó munkát, az hogy találta meg?

Figyelt kérdés
Történeteket várok, amikből ihletet meríthetek. Diplomás vagyok, külföldön is tanultam, de nem találom a helyem. Két idegen nyelvet beszélek felsőfokon és zavar, hogy állandóan olyan helyekről keresnek meg, ahol én jobban beszélem a nyelvet, mint az interjúztató. Eddig SSC-ben dolgoztam, de érzem, hogy több van ennél bennem, csak nem tudom, merre induljak el. Olyan munkára gondoltam, aminek van külföldi vonatkozása, értelmes, és jól lehet vele keresni.
2021. szept. 2. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szép módszeresen. AMikor már nagyon tele volt a bakancsom a magyar munkahelyemmel, elkezdtem külföldi lehetőségeket nézni. 1 évig tartott, de végülis kaptam egy állást Bécsben, a szakmámban (IT). Elég pocsék meló volt, ráadásul seniorként junior munkát csináltam, de elég jó referenciát adott. Egy év után le tudtam lépni, megpályáztam egy állást Svájcban, amit a bécsi referenciának köszönhetően meg is kaptam. Itt már havi 10k CHFet kerestem, aztán innen indulva szépen lassan módszeresen felfelé ugráltam a svájci bankszektorban. Most már úgy olyan szinten vagyok, amire azt mondom, hogy elégedett vagyok vele.
2021. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!