Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most útlevelet csináltatni, ha még nincs?

Figyelt kérdés

Többnyire optimista vagyok az ukrán-orosz háborúval kapcsolatban, viszont néhány százalék kétely van bennem, és kattog az agyamban az, hogy mi van, ha menekülni kell vagy ilyesmi.


(Tudom, hogy kevés rá az esély, de 1-2% lehet rá)


Gáz lenne szaladnom a kormányhivatalba, hogy kell egy útlevél a biztonság kedvéért? Ott nyilván nem ezzel indokolnám, hanem utazásra fognám.


Nagyon paranoiás lehetek?



2022. febr. 26. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan uticélod van, ahova nem jó a személyi? Akkor csináltasd meg.
2022. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

"Nagyon paranoiás lehetek?"


Az vagy, de ettől még lehet csináltatni. A háborúval kapcsolatban meg ugyanaz van mint pl. a coviddal, jól be kell sz-ratni az embereket és pánikoltatni, az hozza a sok kattintást. Már a 3. vh-ról cikkezgettek ma, szánalmas és undorító.


Értelmes világban ezeket a pánikoltatásokat nem kicsit büntetnék.

2022. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig van érvényes útlevelem, de ez nem garancia semmire, egyszerűen csak megszokás abból az időből amikor még nem lehetett csak úgy útrakelni, hanem hosszas ügyintézés előzte meg.
2022. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Az egész EU-ban utazhatsz egy sima személyivel... nem hiszem hogy útlevélért kéne rohannod.
2022. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kölyökkorunk óta van, anyám velem volt terhes szerbia bombázása alatt, a határ mentén lakunk, mi abban nőttünk fel, hogy bármikor kellhet. nem akkora kiadás hogy ne újítsuk meg pár évente. aztán jött a meglepetés, kiköltöztem ausztriába(!), itt néhány ügyintézéshez kényelmesebb és gyorsabb is az útlevelet használni.
2022. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 azt tudom, de ha esetleg menekülni kellene, lehet nem EU-s országba mennék.


Sajnos vagy nem sajnos, engem nagyon rémiszt az egész helyzet, és kicsit felek. Mindenki azt mondja körülöttem, hogy lerendezi a két ország egymás között, de bennem ott van, hogy mi van ha nem?

2022. febr. 26. 19:20
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi a válaszokat!


Ment a zöld mindenkinek.

2022. febr. 26. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Melyik orszagba mennel kerdezo?

Amugy mar az en agyamon is atsuhant ez.. De asszem a csaladom tobbsegenek nincs, nelkuluk meg ugyse mennek, szoval mindegy is.

2022. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ma voltam kormányablakban. (más ügyből kifolyólag) Nem akartam elhinni, egy gombostűt nem lehetett leejteni, legalább 100 ember várt bent, és folyamatosan cserélődtek, 15 ügyintéző dolgozott egyszerre. Hazaértem és mondtam a férjemnek, erre mondta, hogy olvasta, dugig van az összes kormányablak, megy a nagy roham az útlevelekért. Számomra amúgy nagyon furcsa, ha valakinek nincs útlevele.
2022. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz rá szükség, de a biztonság kedvéért csináltattam egyet. Ebben a helyzetben nem árt, ha van.
2022. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!