Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt, mikor még nem volt laptopom, akkor minden hétvégén néztem a tv-ben valami filmet. Műsorújságban kinéztem valamit és megnéztem.

Mióta van laptopom kb semmit nem nézek. Tv-t már nem is használom. Ha lenne is kedvem nézni valamit kb fél órán át keresgélek filmek között és végül nem nézek semmit. Régen nem volt ilyen, mindig tudtam nézni valamit a tv-ben.


Más is tapasztalt hasonlót, hogy nem is filmezik már mióta több lehetősége van?



2022. febr. 26. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a választási lehetőség.

Ha bemész egy fagyizóba, ahol van csoki, puncs és vanília, választasz egyet, és elégedetten távozol. Ha egy másik helyen mindenféle különlegesség van, alig bírsz dönteni, és a végén - hiába, hogy valami nagyon finomat választasz -, csalódottban távozol.

Itt is ez a helyzet. Régen volt x lehetőség, most megnézhetsz bármit, bármikor. Így még csak nyomás sincs, hogy vagy most nézed, vagy fél évig tuti nem.

Ha minden nap ehetnél fagyit, bármilyen ízben, akkor egy hét után az se érdekelne.

2022. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan így vagyok vele én is.

Amióta megvan a laptopom, azt és akkor nézek, amikor csak akarok, sokkal kevesebb reklámmal, és több nyelven is elérhető, ami megint csak nagy plusz. A TV-ben pedig rendszerint olyanok is mennek, amik nem igazán érdekelnek/fognak meg.

2022. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!