Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzba bekamuztam egy 2...

Önéletrajzba bekamuztam egy 2 hónapról szóló munkaviszonyt, valóban dolgoztam azon a másik helyen, de csak 8 napot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kamuzzam hogy elhagytam (költözés alatt vagyok, tudják, szóval simán lehet), de akkor nem veszik fel a kapcsolatot azzal a hellyel?


Előtte pedig fekete munkám volt, de azt is beleírtam az önéletrajzomba. Nem írtam le és az interjun sem mondtam meg hogy az igazábol fekete munka volt.


Most mire számíthatok?



#munka #kamu #önéletrajz #be kell mutatni az előző munkahelyek papírjait #elvághattam ezzel magam
2018. júl. 29. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha felvesznek le fogsz bukni, mert a tb kiskönyvedben szerepel hogy hol mennyit dolgoztál, és ezt minden munkahely bekéri
2018. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Hat lehet bukod, siman belekerdezhetnek..

Kamuval kezdeni uj munkahelyen? Hol lesz itt a bizalom?

Itt mar kifejtettem velemenyem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2018. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tb kiskönyvem nincs meg, így ha ott láthatták is volna, akkor nem fogják.
2018. júl. 29. 19:23
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Olyan nincs, hogy nincs meg:-) Simán lekérdezhetik, és le is fogják, mivel enélkül nem foglalkoztathatnak.
2018. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Honnan kérdezhetik le? Az idén dolgoztam mindegyik helyen, az még bevallva sem lehet. A másik meg fekete volt, honnan kérdeznék le?
2018. júl. 29. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Pont ezért te nagyon hülye....bennevan az életrajzodban, hogy dolgoztál, de sem a társadalombiztosítónál, se az adóhivatalban nincs nyoma...akkor szerinted mit fog mondani a munkáltató?
2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
A Társadalombiztosítónál. Ha meg nincs mit lekérdezni, akkor kiderül hogy kamuztál és bukta. Tényleg nem érted ugye?
2018. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy nagyobb céghez jelentkeztél, akkor nagyon valószínűtlen, hogy lekérdeznek, ha csak nem valami extrém hihetetlen dolgot írtál bele. Ezt nekem egy pr-os mondta egyszer, annyi dolguk van, hogy nem nagyon van idejük telefonálgatni ide-oda minden egyes jelentkező ügyében. Ha interjún szimpi vagy, akkor bezsuppolják egy mappába az önéletrajzodat és akkor veszik elő legközelebb ha kilépsz.
2018. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kis helyen se telefonalnak utana, maximum ha nagyon latszik rajtad, hogy valami nem stimmel, de szerintem akkor meg siman nem vesznek fel, ha kamusnak tunsz es annyi. Nekem is kellett volna ilyen-olyan papirokat bevinnem, en tenyleg elhagytam oket, nem kamuztam, de mindenki leszarta, egyszer rakerdeztek, aztan nem lettek meg, de tobbet nem is erdeklodtek irantuk.
2018. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó, ez érdekes, én eddig két helyen dolgoztam, mind a kettőnél azzal indítottak hogy tb kiskönyv.
2018. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!