Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok egy plasztika...

Ti bevállalnátok egy plasztikai műtétet, ha valamelyik testrészetekkel nagyon nem vagytok megelégedve és képtelenek vagytok elfogadni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 14. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. Melyik testrész?
2019. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha képtelen vagyok akkor képtelen vagyok és igen, belevágnék.
2019. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy matyóhímzés de én megtanultam méltósággal visszataszító lenni..nem műtetném meg magam ha az egészségemre nincs kihatással. Jó hogy van rá lehetőség de én inkább az elfogadás híve vagyok, ettől még lehet az embernek egészséges önbizalma és mindenkiben lehet valami szépet, szerethetőt találni.
2019. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csak ha egészségkárosító oka van. Am nem, mert meg kell tanulni elfogadni magunkat. Lehet h pont attól a "hibától" vagy különleges.
2019. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Ez tüneti kezelés.

Ha neked fáj a fejed, egy fájdalomcsillapítóval megelékszel, vagy teszel az oka ellen?

Inkább elkezdenék önismerettel foglalkozni.

2019. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Jelenleg sem vagyok magammal megelégedve, így kell élnem, akkor minek?
2019. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem vállaltam be. Fiatalabb koromban utáltam az orromat, amivel valójában semmi gond nincs. Végül aztán sosem szántam el magam arra, hogy megműttessem, mert az egészségem szempontjából semmi nem indokolta. Meg igazából úgy voltam vele, hogy mekkora hazugság lenne majd a leendő gyerekem előtt, hiszen nem fogja látni, hogy miből is örökölt. És bejött a dolog, mert tényleg olyan az orra, mint nekem.
2019. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés... gondolkodtam már rajta többször is egyébként. Nem szeretem a testem. Próbálom elfogadni, viszont ha lenne anyagilag is lehetőségem, akkor sem hiszem, hogy bevállalnák egy műtétet. Azért sem, mert szerintem gyakori az az eset, hogy pl. valaki nem szereti az orrát, és megműtteti. Viszont a műtét után már inkább visszasírja a régit, mert egyszerűen az új orral már egyszerűen nem ő. Mert lehet, hogy az előző orra nem volt tökéletes, de még is az azaz orr, amivel eddig élt, és egyszerűen visszanézve már nem is volt az olyan rossz. Szóval nem tudom. Úgy vagyok vele, hogy ez vagyok én, és egy plasztika által okozott változást nem biztos, hogy meg tudnék szeretni, szokni.
2019. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Van olyan testrészem ami nem tetszik magamon, sőt, sokszor más embereknek sem tetszik, de amíg az a testrész ellátja a biológiai feladatát, addig nincs rá szükség, hogy megműttessem.

Ugy vagyok vele, hogy akinek nem tetszik valami a kulsomon, az tegye túl magát rajta, nehogy már én fekudjek szike alá azért, hogy másoknak jobb esztétikai élményt nyújtsak. Nem ezért vagyunk a világon.

(mert ugye a külsőre vonatkozó önértékelési problémák 99%a a kulvilagban gyökerezik, szóval ritka, hogy valaki tényleg maga miatt ne tudná elviselni a külseje egy részét)

2019. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, az orrommal van bajom, sokat javítana az összképen, hogyha megcsináltatnám. Más problémám nincs magammal, nem szándékozom átmenni plasztikcicává, de szeretnék magabiztosabb lenni, nem az hatalmas orrom nézni a képeken.
2019. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!